Рівні курсів загальної англійської мови для дорослих

Зробити вивчення англійської мови для дорослих веселим і водночас ефективним – не просте завдання.

В Лондонській школі англійської мови використовується комунікативна методика, за допомогою якої студенти повністю занурюються в англомовне середовище.

Заняття проводять як носії мови, так і українські спеціалісти, виключно англійською мовою. Більшість занять проходить із залученням інтерактивних навчальних технологій. Це дозволяє не тільки засвоїти граматику та навички читання і письма, але й збагатити словниковий запас, а також розвинути навички спілкування.

Невимушена атмосфера на заняттях, використання сучасних технологій, а також якісної адаптованої та автентичної літератури роблять заняття приємними та зрозумілими, практику розмовної англійської - звичною, а вивчення англійської в цілому - більш легким та результативним.

Завітайте до нас і ми з радістю надамо Вам будь-яку консультацію стосовно вивчення англійської мови,  а також допоможемо обрати курс, викладача та зручний розклад занять.

Реєструйтесь на безкоштовну консультацію та вступне тестування вже сьогодні!

Starter

Тривалість курсу: 5 місяців

Для тих, хто розпочинає вивчати англійську мову. По закінченню цього рівня Ви будете володіти базовими знаннями англійської граматики та мати достатній словниковий запас для того, щоб розповісти про себе, свою сім'ю та роботу.

Elementary

Тривалість курсу: 5 місяців

Для слухачів, які володіють англійською на базовому рівні. Закінчивши цей рівень, Ви зможете говорити на знайомі для Вас теми, а також використовувати в розмові граматичні конструкції, необхідні для базового спілкування. До того ж, Ви зможете писати листи та-mails на ряд загальних тематик.

Pre-Intermediate

Тривалість курсу: 5 місяців

На даному етапі здійснюється детальне ознайомлення зі значною частиною англійської граматики. В кінці цього рівня Ви зможете вільно говорити на ряд тем, а також висловлювати свою думку на різноманітні теми. Більш того, Ви оволодієте навичками ведення формального та неформального листування.

Intermediate

Тривалість курсу: 5 місяців

По закінченню цього рівня студенти значно покращують свої знання за рахунок практичного вивчення англійської мови на основі реальних ситуацій та понять оточуючого світу. Після закінчення цього рівня Ви будете володіти значним запасом необхідної граматики для щоденного спілкування. Ви зможете висловити свою думку про широкий спектр тем як в усній, так і в письмовій формі, а також зможете достатньо впевнено говорити з носіями мови на різні теми.

Upper-Intermediate

Тривалість курсу: 5 місяців

На цьому рівні максимум уваги приділяється практичному використанню мови для досягнення впевненості у спілкуванні англійською під час мандрівок за кордоном, на роботі, а також в багатьох інших ситуаціях. Також Ви зможете використати свої знання англійської як з практичною, так і з академічною метою, наприклад, скласти ряд міжнародних іспитів з англійської мови.

Advanced

Тривалість курсу: 5 місяців

Курс має на меті оволодіння практичними та теоретичними знаннями для вільного спілкування з носіями мови та з будь-яким співбесідником в англомовному середовищі. Програма курсу включає вивчення складних граматичних та лексичних норм, що дозволить по закінченню рівня вільно спілкуватися на будь-які теми, використовуючи ідіоми та сталі вирази англійської мови.