Ми розуміємо, наскільки цікавим та непростим завданням є навчання англійській мові дошкільнят, тому їх підготовці в наших школах приділяють особливу увагу.

На уроках діти не сидять нерухомо за партами (що, погодьтеся, не тільки складно, але й зовсім не корисно для такого віку). Вони грають у рухомі ігри, малюють, дивляться мультфільми з улюбленими героями.

Ігровий підхід до занять допомагає перетворити навчання у задоволення, що особливо важливо для дітей від трьох до шести років. При цьому мова спілкування на уроках – англійська, що дозволяє дітям з перших занять зануритися в мовне середовище.

 

Комунікативна методика, що використовується на заняттях, має на меті не просто заучування окремих англійських слів, а безпосереднє спілкування за допомогою цілих фраз. Це дозволить дитині за необхідності легко пристосуватися до нового англомовного середовища, оскільки відпрацьовані на уроках фрази в потрібний момент самі собою згадаються протягом спілкування.

А для того, щоб вчитися було затишно та комфортно, класи в школах обладнані спеціальними дитячими меблями.

Для навчання маленьких слухачів ми використовуємо ексклюзивну програму Pingu’s English.

Новий семестр - 31 серпня 2020

Курс Англійська з Pingu в Києві

вул. Р. Окіпної, 18

  • Група 1: Вівторок та Четвер, 14:30 - 16:00
  • Група 2: Вівторок та Четвер, 16:10 - 17:40
  • Група 3: Вівторок та Четвер, 17:50 - 19:20

Курс Англійська з Pingu в Одесі

 

Розклад незабаром з'явиться на сайті

Курс Англійська з Pingu у Львові

Вул. І. Франка, 68

  • Група 4-5 років: заняття щопонеділка та щочетверга, з 10:00 до 11:00

Заявка на курс Pingu

Заповніть, будь ласка, форму і менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Що таке Pingu's English?

Захоплюючі пригоди веселих персонажів
Різноманіття навчальних матеріалів
Активна діяльність замість заучування
Найсучасніші технології навчання
Відчуття впевненості в собі та своїх силах Вашої дитини

Хто такий Пінгу?

Пінгу - це популярний мультиплікаційний герой, який вже протягом 20 років радує своєю появою дітей в 130 країнах світу.

Він живе на Південному полюсі разом зі своєю сім'єю, ходить до школи, спілкується з друзями. В школі та вдома Пінгу потрапляє у безліч пригод. У кого з вас ідеальні діти? Звісно ж, вони всі пустують. Хоча Пінгу й пустує час від часу, батьки все одно його дуже люблять. До того ж, Пінгу завжди усвідомлює та успішно виправляє свою провину, що слугує відмінним прикладом для маленьких слухачів програми.

Пінгу близький до дітей саме тим, що він – такий як і вони, а не якийсь міфічний ідеальний персонаж, а сюжеты з мультфільмів – абсолютно реальні ситауції, які можуть статися з нашими дітьми кожного дня.

Як відбувається навчання англійській мові за системою Pingu’s English?

Курс Pingu’s English – це програма, в якій комунікація розпочинається вже з першого заняттяЕмоційне сприйняття кожної історії, яскраві образи, ритмічні пісні - усе це допомагає дітям відчути себе героями цих історій, і повністю зрозуміти все, що в них відбувається.

В кожному епізоді Pingu діти вчать і використовують не тільки окремі слова, а й готові фрази, кліше та речення. Це дає можливість живого спілкування, а не механічного повторення вивчених слів. Pingu’s English - це методично продумана, завершена система навчання, в якій розвага поєднується з активним зануренням в англомовне середовище.

 

 

Як побудований курс?

Курс складається з трьох рівнів, кожен з яких ефективно вибудовує англомовну компетенцію дітей у відповідності до їх віку.

Після кожних трьох модулів програми дитина може пройти онлайн тест у вигляді комп'ютерної гри, а викладач зможе миттєво отримати результат та перевірити, наскільки дитина засвоїла матеріал.

Тематика Pingu’s English - зрозумілі та цікаві дітям життєві ситуації. Завдяки цьому мова стає частиною гри, а це і є найкращий спосіб для дошкільнят вивчити мову!

Яким чином можна займатися з дитиною вдома?

Хоча сам курс не передбачає обов'язкових домашніх завдань, комплект матеріалів Pingu's English містить усе необхідне для занять в домашніх умовах:

  • комп'ютерні диски з пізнавальними та цікавими іграми;
  • книжки з історіями про улюблених героїв та аудіо книги до них;
  • DVD з навчальними мультфільмами;
  • ігрові картки;
  • книга з піснями та диск до неї
  • рекомендації для батьків як працювати з матеріалами

Перевага програми для батьків - не обов'язково володіти бездоганною англійською або бути викладачем для того, щоб займатися з дитиною. 

Pingu's English користується успіхом в більш ніж 60 країнах світу.

Долучайтесь до програми, і ви побачите, наскільки задоволеною буде Ваша дитина!