Ви хотіли б працювати або навчатися за кордоном? А може, Вам або Вашому роботодавцю потрібна незалежна та експертна оцінка Ваших знань англійської мови? Або Вам необхідно отримати міжнародний сертифікат, що підтверджує Ваш рівень англійської мови? В такому випадку міжнародні іспити Pearsonта Cambridge, а також іспит IELTS – це те, що Вам потрібно.

Міжнародні іспити IELTS, Pearson та Cambridge, відмінна риса яких – чіткі та об'єктивні критерії оцінювання, є головним орієнтиром при вивченні англійської мови. Міжнародні сертифікати допоможуть Вам успішно працевлаштуватися та навчатися за кордоном, оскільки тисячі навчальних закладів, державних установ та професійних асоціацій у всьому світі визнають результати іспитів IELTS, Pearson та Cambridge.

Спеціальна пропозиція для досвідчених та починаючих викладачів англійської мови - підготовка до Кембриджського іспиту TKT (Teaching Knowledge Test) з методики викладання.

Наші школи англійської мови є центром тестування міжнародних іспитів Pearson та Cambridge, а також є центром підготовки до Кембриджських іспитів и іспитів Pearson Test of English.

Підготовка до Pearson Test of English

Центр тестування Pearson Test of English та LCCI

Підготовка до IELTS

Підготовка до Кембриджських іспитів

Teaching Knowledge Test - для викладачів англійської