Pearson Tests — це міжнародні іспити з англійської мови для носіїв інших мов. Кандидати, які складають іспит Pearson Test of English, отримують міжнародні сертифікати з англійської мови у відповідності до рівнів володіння англійською мовою, затверджених Радою Європи.

З 1996 року група компаній Лондонська школа англійської мови (ЛСІ груп) є лідером в сфере навчання англійській мові та підготовці до міжнародних іспитів.

З самого початку роботи ми готували дорослих слухачів до міжнародних іспитів з англійської мови.

В 2010 році наша школа стала офіційним центром тестування міжнародного іспиту Pearson Test of English. Цей крок відкрив нові можливості і для наймолодших учнів: можливість отримати міжнародний сертифікат з англійської мови, визнаний багатьма країнами світу. Тепер, коли іспит Pearson став частиною загального навчального курсу, діти та дорослі можуть отримати незалежну оцінку своїх знань, додаткову мотивацію, а також нові можливості для навчання та кар'єри.

З 2016 року наша школа стала офіційним центром тестування міжнародного іспиту з ділової англійської мови - LCCI (London Chamber of Commerce and Industry).

Найближчий курс підготовки до Pearson Test of English

LSE Печерськ (Київ, вул. Є. Коновальця 32-Б):

Інтенсивна підготовка до PTE Level 3 (рівень В2)

 • Коли: 03 лютого - 19 травня 2018
 • Заняття по суботах, з 13:15 до 15:15

Відправити заявку

Переваги сертифікату Pearson Test of English

Визнаний Міністерством освіти та науки України (наказ №94 від 08.02.2016)

Випускники, які мають сертифікат Pearson рівнів B1 та B2, отримують річну та аттестаційну оцінку з англійської мови - 12 балів

Сертифікат PTE General визнається навчальними закладами та роботодавцями у всьому світі

Міжнародний сертифікат PTE General є безстроковим та не потребує регулярного підтвердження

Іспити Pearson Test of English для дітей та дорослих

PTE Young Learners для детей 7-12 лет

PTE Young Learners - це цікавий та веселий іспит. Він спрямований на те, щоб зробити досвід складання перших міжнародних іспитів незабутнім та мотивуючим дітей до навчання.

Існує чотири рівня іспитів PTE Young Learners:

 • Firstwords (Перші кроки)
 • Springboard (Трамплін)
 • Quickmarch (Швидкий рух)
 • Breakthrough (Прорив)

Усна частина тесту проходить за певним сценарієм, наближеним до реальних життєвих ситуацій. Гра захоплює дітей настільки, що вони можуть відволіктися від напруги та вільно спілкуватися на задані теми. Тести PTE Young Learners - це:

 • Мотивація та впевненість в собі
 • Ситуації, взяті з життя
 • Комунікативна методика
 • Інтеграція усіх чотирьох мовних навичок: читання, аудіювання, письма, говоріння

Тести розроблює та оцінює команда професіоналів, а кандидати, які успішно склали іспит, отримують сертифікат однієї з найвідоміших організацій Великої Британії - Edexel, частини корпорації Pearson.

PTE General для взрослых и детей от 13 лет

PTE General проводится для независимого оценивания уровня владения английским, а также для дополнительной мотивации в процессе изучения английского языка.

Этот экзамен могут сдавать слушатели с любым уровнем знаний английского языка - от начального до профессионального. Именно эта особенность выделяет PTE General среди других международных экзаменов.

Все уровни PTE General соответствуют Общеевропейской системе оценивания (Common European Framework или CEFR) и аккредитованы Ofqual (государственная организация, контролирующая стандарты и качество экзаменов в Великобритании).

Тесты PTE General:

 • Проверяют использование всех языковых навыков (чтение, аудирование, письмо, разговорную речь) на практике, а не только способность сдавать тесты.
 • Базируются на заданиях и ситуациях из повседневной жизни, таких как написание сообщений, чтение статей в газетах и журналах, участие в разговоре.
 • Дают позитивный опыт и помогают студентам продемонстрировать свои сильные стороны.
 • Сертификат не имеет срока действия.