ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ НАЙКРАЩІ КАР'ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ З СЕРТИФІКАТОМ LCCI!

small_bussiness_success_1_-568e89006d2f2Іспити LCCI — це міжнародні кваліфікаційні іспити, результати яких визнаються університетами різних країн світу, найпрестижнішими роботодавцями та багатьма державними організаціями.

Гарантом якості та об'єктивності іспитів LCCI є Лондонська торгово-промислова палата (London Chamber of Commerce and Industry) — організація, яка з 1887 року має ідеальну репутацію та визнання в найвпливовіших ділових колах світу.

Іспити LCCI проводить освітнє агентство EDI, що є структурним підрозділом лідера в сфері освіти - корпорації PEARSON.

Багаточисленні екзаменаційні центри, акредитовані компанією EDI, організовують іспити LCCI в різних країнах світу та видають сертифікати міжнародного зразка. Всі сертифікати LCCI - безстрокові, тобто не потребують підтвердження в майбутньому.

Щорічно в 120 країнах більше півмільйона кандидатів складають іспити LCCI. Тепер і Ви можете скористатися цією унікальною можливістю!

"Лондонська школа англійської мови" вперше та ексклюзивно в Україні пропонує підготовку до LCCI English for Business (Level B1 - B2) — це класичний тест з ділової англійської мови. Він має обов'язкову частину (читання та письмо) та дві опціональні частини (розмовна та аудіювання). Додатково склавши опціональні частини, можна отримати додаткові сертифікати.


5 АРГУМЕНТІВ НА КОРИСТЬ МІЖНАРОДНИХ ІСПИТІВ LCCI:

  • Абсолютна об'єктивність результатів — письмові роботи та аудіо записи усних відповідей перевіряються в Великій Британії.
  • Доступна вартість у порівнянні з іншими міжнародними екзаменами.
  • Зміст завдань максимально наближений до реального ділового контексту.
  • Безстроковий сертифікат, що не потребує подальшого підтвердження у майбутньому.
  • Всесвітнє визнання, підтверджене часом.

"ЛОНДОНСЬКА ШКОЛА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ" КИЇВ (М. КПІ) ПРОПОНУЄ КУРСИ ПІДГОТОВКИ ДО LCCI З 19 ВЕРЕСНЯ 2017:

Розклад занять: вт-пт, 19:20 - 21:15

Запис на консультацію за тел.: (044) 277-86-54, 277-89-27 або онлайн