Ми прекрасно розуміємо важливість та необхідність навичок ефективного спілкування на англійській мові не тільки в повсякденному, але й в діловому оточенні.

Саме тому ми пропонуємо спеціальні умови для навчання співробітників Вашої компанії.

Наша пропозиція для корпоративних клієнтів включає:

Індивідуально розроблені навчальні програми з урахуванням вимог та побажань клієнта

Зручний графік занять, як на території нашої школи, так і в офісі Вашої компанії

Заняття з носіями мови, спеціалістами з міжнародними викладацькими кваліфікаціями

Участь корпоративних клієнтів в програмі лояльності LSE Group

Наші клієнти

Ми співпрацюємо з найвідомішими міжнародними та вітчизняними компаніями, які розуміють необхідність якісного навчання англійській мові своїх співробітників.

Серед наших клієнтів: Міжнародні Авіалінії України, Посольство Канади в Україні, Coca Cola, Систем Кепітал Менеджмент, Джонсон&Джонсон, Фарлеп, Хонда Україна, Пума Україна, LGElectronics, Електролюкс, ІНГ Банк, Укрсіббанк, Телеканал Інтер, ГлаксоСмітКляйн, Cisco Systems, Ciklum, LouisDreyfus, Сан Гобен та інші.

"Лондонська школа англійської мови" - член Європейської Бізнес Асоціації з 2018 року.

Наша команда

Більше десяти років наші спеціалісти працюють в сфері навчання загальній та діловій англійській мові по всьому світі. Найсучасніші методики навчання англійській мові, професійні викладачі та індивідуальний підхід до вимог кожної компании гарантує високу якість та успіх наших навчальних програм.

Отримайте консультацію зі всіх питань корпоративного навчання за тел: (044) 277-89-27, (050) 441-45-57 або відправте Ваш запит.