Pearson Tests - це міжнародні іспити з англійської мови для носіїв інших мов. Кандидати, які здають іспит Pearson Test of English, отримують міжнародні сертифікати з англійської мови відповідно до рівнів володіння англійською мовою, затверджених Радою Європи.

З 1996 року група компаній Лондонська школа англійської мови (ЛСІ груп) є лідером в сфері навчання англійській мові та підготовки до міжнародних мовних іспитів.

З самого початку роботи ми готували дорослих до міжнародних іспитів з англійської мови.

У 2010 році наша школа стала офіційним центром тестування міжнародного іспиту Pearson Test of English. Цей крок відкрив нові можливості і для самих юних учнів: можливість отримати міжнародний сертифікат з англійської мови, визнаний багатьма країнами світу. Тепер, коли іспит Pearson стає частиною загального курсу, діти і дорослі можуть отримати незалежну оцінку своїх знань, додаткову мотивацію, а також нові можливості для навчання і кар'єри в майбутньому.

З 2016 року наші школи також є офіційним центром підготовки та тестування до ще одного іспиту, розробленого корпорацією Pearson - міжнародного іспиту з ділової англійської мови LCCI.

Записатися на курси підготовки до Pearson Test of English можна за результатами безкоштовного вступного тестування в нашій школі.

Переваги сертифікату Pearson Test of English

Сертифікат визнаний Міністерством освіти і науки України (наказ №94 від 08.02.2016)

Випускники, які мають сертифікат Pearson рівнів B1 і B2, отримують річну та атестаційну оцінку з англійської мови - 12 балів

Сертифікат PTE General визнається навчальними закладами та роботодавцями в усьому світі

Міжнародний сертифікат PTE General є безстроковим і не вимагає регулярного підтвердження

Підготовка до іспиту PTE Young Learners для дітей 7-12 років

PTE Young Learners - це цікавий і веселий іспит. Він спрямований на те, щоб зробити досвід перших міжнародних іспитів незабутнім і мотивуючим дітей до навчання.

Існує чотири рівні іспитів PTE Young Learners:

  • Firstwords (Перші кроки)
  • Springboard (Трамплін)
  • Quickmarch (Швидкий рух)
  • Breakthrough (Прорив)

Тест проходить за певним сценарієм, наближеному до реальних життєвих ситуацій. Гра захоплює дітей настільки, що вони можуть відволіктися від напруги і вільно спілкуватися на задані теми. Тести PTE Young Learners - це:

 • Мотивація і впевненість в собі
 • Ситуації, взяті з життя
 • комунікативна методика
 • Інтеграція всіх чотирьох мовних навичок: читання, аудіювання, письма, розмовної мови

Тести розробляє і оцінює команда професіоналів, а кандидати, які успішно склали іспит, отримують сертифікат одного з найвідоміших установ Великобританії - Edexel, частини корпорації Pearson.

Підготовка до іспиту PTE General для дорослих та дітей від 13 років

PTE General проводиться для незалежного оцінювання рівня володіння англійською, а також для додаткової мотивації в процесі вивчення англійської мови.

Цей іспит можуть здавати слухачі з будь-яким рівнем знань англійської мови - від початкового до професійного. Саме ця особливість виділяє PTE General серед інших міжнародних іспитів.

Всі рівні PTE General відповідають Загальноєвропейської системи оцінювання (Common European Framework або CEFR) і акредитовані Ofqual (державна організація, яка контролює стандарти і якість іспитів у Великобританії).

Тести PTE General:

 • Перевіряють використання всіх мовних навичок (читання, аудіювання, письма, розмовну мову) на практиці, а не тільки здатність здавати тести.
 • Базуються на завданнях і ситуаціях з повсякденного життя, таких як написання повідомлень, читання статей в газетах і журналах, участь у розмові.
 • Дають позитивний досвід і допомагають студентам продемонструвати свої сильні сторони.
 • Сертифікат не має терміну дії.