Курси в The London School of English на м. Лівобережна

вул. А. Шептицького, 14 | вул. Раїси Окіпної, 18

Курси англійської для дітей

Курси англійської для дорослих

Корпоративна англійська

Міжнародні іспити

Курси німецької для дітей та дорослих

Курси французької для дітей та дорослих

Курси англійської, французької та німецької на лівому березі м. Києва. Вивчення англійської з носіями мови та українськими викладачами. Підготовка до іспитів Pearson Test of English, Cambridge та IELTS. Уроки англійської для учнів молодшої та середньої шкіл, групи для дорослих. Заняття для всіх рівнів.

Про нас

Наша школа є частиною компанії з британськими інвестиціями "The London School of English Group", що є лідером освітнього ринку України з 1996 року.

Ми пропонуємо: курси загальної англійської, ділову англійську, розмовну англійську для дітей та дорослих, англійську для дошкільнят та дорослих з носіями мови, курси англійської для початківців, підготовку до міжнародних іспитів Cambridge, Pearson та IELTS, підготовку до ЗНО з англійської мови, корпоративну англійську та інтенсивні курси англійської.

Окрім курсів англійської мови, наші школи також пропонують курси німецької и французької мов. Для дітей 6-12 років наша школа кожного літа пропонує на вибір декілька денних англомовних програм: літній міський англомовний табір для дітей 6-8 років "Tiny Toes City Camp" та літній англомовний табір для дітей 7-12 років в Київській області.

Новий семестр починається 12 лютого

резервуй місце в групі вже сьогодні!

Якщо Ваша мета - розпочати вивчення англійської з нуля або же покращити свій рівень англійської з досвідченими викладачами, ми пропонуємо Вам розпочати вивчення англійської в нашій школі.
 • Ми використовуємо всесвітньо відому та найефективнішу комунікативну методику, завдяки якій наші студенти занурюються в англомовне середовище на кожному занятті.
 • Наша школа навчає як дорослих слухачів, так і дітей шкільного й дошкільного віку.
 • Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо індивідуально розроблені навчальні програми різної тематики з досвідченими міжнародними професіоналами.
 • Для підтримання Ваших знань та навичок наша школа пропонує факультативні курси з носіями мови.
 • Ми готуємо наших студентів до міжнародних іспитів Pearson та Cambridge. Окрім підготовки ми пропонуємо складання цих іспитів, адже наші школи є офіційними центрами тестування Pearson та Cambridge.
 • Серед наших пропозицій - підготовка до IELTS. Наша школа готує до складання обох Модулів іспиту IELTS : Academic Module (Академічний Модуль) та General Module (Загальний Модуль). Середній бал наших студентів на іспитах IELTS - 7,5 балів. Якщо Ви плануєте навчатися або працювати за кордоном, або ж бажаєте мати міжнародне підтвердження Ваших знань з англійської мови, готуйтеся до IELTS з експертами Мовної Академії!

Чому обрати саме нашу школу:

 • Заняття на всіх рівнях викладаються виключно англійською мовою
 • Мовна Академія додатково пропонує 2 напрямки для дітей від 4 до 17 років та для дорослих:
  • -курси німецької мови
  • -курси французької мови
 • Навчання проходить в групах по 12 слухачів з кваліфікованими спеціалістами – як носіями мови, так і українськими викладачами (наявність міжнародних сертифікатів CELTA/DELTA).
 • В нашій школі Ви маєте чудову нагоду вивчати англійську мову зі спеціалістами з Ірландії, Великобританії, Австралії та США.
 • В нашому офісі Ви завжди можете отримати безкоштовну та детальну консультацію з вибору навчальної програми та пройти тестування на визначення рівня.
 • На заняттях ми активно використовуємо мультимедійні навчальні технології та ігровий підхід, а також користуємося літературою міжнародного видавництва Longman.

Кожного тижня ми зустрічаємо нових студентів

Приєднуйся!

Про нас говорять

Відгуки наших клієнтів:

Олександра Грачова, 21 рік

Я займаюсь в The London School of English вже 2 роки. Атмосфера в класі мотивує навчатися  та викликає бажання займатися з максимальною віддачею. Викладачі вміють зацікавити та знайти підхід до кожного з учнів. Я вдячна курсам за те, що мені допомогли навчитися правильно та швидко говорити на англійській мові. Я набула впевненості у собі та своїх силах.  

Паша Білий, 15 років

Коли я почав займатися в The London School of English, я закохався в англійську мову. Тому, що матеріал викладається у цікавій формі,  я багато нового дізнаюся на кожному занятті. Я бачу, що я вирізняюсь серед своїх однокласників в школі на уроках англійської мови, я набагато сильніше їх за своїми знаннями, це дуже добре. Я збираюся й надалі продовжувати навчатися в цій мовній школі. 

news-icon

Наші новини

Дізнавайтесь найсвіжіші новини наших шкіл у блозі

ielts-icon

Підготовка до IELTS

Міжнародний сертифікат для навчання та роботи за кордоном

exams-icon

Міжнародні іспити з англійської

Ми готуємо дітей та дорослих слухачів до іспитів Pearson та Cambridge

elementary-icon

Програми для дошкільнят

Ми навчаємо дітей за програмами Монтессорі та Pingu’s English

corporate-e-icon

Корпоративна англійська

Індивідуально та в групах, навчальні програми розроблюються з урахуванням побажань Замовника