Курси англійської Київ, Печерськ, м. Печерська: The London School of English

вул. Є.Коновальця (Щорса) 32Б

Літні курси для дітей та дорослих

Курси англійської для дітей

Центр підготовки до ЗНО з англійської

Курси англійської для дорослих

Розмовна англійська

Підготовка до іспитів IELTS, Pearson, Cambridge

Корпоративна англійська

Офіційний Центр тестування Pearson Test of English та LCCI

Тренінги для викладачів англійської мови

Літній англомовний табір для дітей 7-12 років в Київській області

Лондонська школа англійської мови на м. Печерська пропонує заняття з вивчення англійської для дітей та дорослих, корпоративні курси англійської мови, курси з підготовки до скаладння ЗНО та міжнародних іспитів: Pearson Test of English, IELTS, Cambridge Exams. Наша школа також є офіційним центром тестування Pearson, в якому Ви або Ваші діти можуть скласти міжнародні іспити з загальної та ділової англійської мови Pearson Test of English та LCCI.

Давайте познайомимося

Наша школа є частиною групи компаній "The London School of English Group", що присутня в Україні з 1996 року та представлена 7 мовними школами у Києві та Одесі. 

Ми пропонуємо: курси загальної англійської, ділову англійську, курси розмовної англійської мови для дітей та дорослих, англійську для дошкільнят та дорослих з носіями мови, курси англійської для початківців, підготовку до міжнародного іспиту IELTS, підготовку та складання іспитів Cambridge та Pearson, підготовку до ЗНО з англійської мови, корпоративну англійську та інтенсиви.

Окрім курсів англійської мови, наша школа також пропонує курси німецької та французької мов. Для дітей 7-12 років наша школа щорічно проводить літню англомовну програму в Київській області.

Набір в групи продовжується

реєструйтесь на вступне тестування прямо зараз!

В нашому центрі кожен зможе підібрати для себе потрібний курс

Діти молодшого та старшого шкільного віку можуть не тільки удосконалювати розмовну англійську, розібратися зі складностями англійської граматики та назавжди закохатися в англійську мову, але й отримати по закінченню курсу міжнародний сертифікатPearson, який допоможе при вступі до українських та закордонних навчальних закладів.

Курси англійської для дорослих ми проводимо як для початківців, так и для тих, хто бажає вдосконалити свою англійську, а також зробити акцент на розмовну та ділову англійську мову.

Наша школа ідеально Вам підходить тому, що:

 • ми розташовані в самому центрі Києва, недалеко від метро Печерська;
 • заняття проходять у світлих, сучасних та комфортних аудиторіях, обладнаних всім необхідними для проведення ефективних уроків англійської мови;
 • всі наші викладачі мають міжнародні сертифікати та дипломи, що підтверджують їх кваліфікацію;
 • заняття проводяться за комунікативною методикою, яка визнана найефективнішою для вивчення іноземних мов у всьому світі;
 • ми займаємося по британській навчальній літературі видавництва Longman;
 • заняття проводяться як в ранковий, так і в вечірній час в будні та вихідні дні, що зручно як для школярів та студентів, так і для ділових людей, які бажають вивчати англійську мову;
 • ми регулярно організовуємо тематичні заходи для дітей та дорослих, які мають не тільки навчальний, а й розважальний характер, для того, щоб процес навчання не був нудним;
 • ми є офіційним центром тестуванні іспитів Pearson та LCCI, і це дає можливість нашим студентам підготуватися до успішного складання цих іспитів та отримати безстрокові міжнародні сертифікати, визнані навчальними закладами та роботодавцями у всьому світі.

Наші переваги:

 • більше 20 років досвіду роботи у сфері освіти;
 • висока якість навчання;
 • викладачі - кваліфіковані носії мови та українські спеціалісти;
 • ідеальне співвідношення "ціна-якість".

Кожного тижня ми вітаємо нових студентів

Чекаємо і вас у нашій школі!

Про нас говорять

Відгуки наших клієнтів:

Каміла Афанасьєва, 27 років

The London School of English - це справжня школа! Високий рівень викладання, гнучкий підхід до кожного студента. Висловлюю подяку за відмінну організацію навчального процесу, за позитивну атмосферу в стінах школи та особливо — за ідеально підібраний, талановитий колектив Школи. Всім, хто бажає із задоволенням вивчати мову, рекомендую The London School of English!!!

Богдана Петрова, 19 років

Про професіонализм The London School of English я чула вже давно. Але все ж була приємно здивована, коли сама стала слухачем цих курсів. Вже з перших занять розумієш - це то, що треба для успішного та комфортного вивчення мови. Висококваліфіковані викладачі, цікаві уроки.

news-icon

Наші новини

Читайте наш блог, щоб бути в курсі найсвіжіших новин наших шкіл

ielts-icon

Підготовка до IELTS

Міжнародний сертифікат для навчання та роботи за кордоном

exams-icon

Міжнародні іспити з англійської

Ми готуємо слухачів до іспитів Pearson Test of English, First (FCE), Advanced (CAE), а також приймаємо міжнародні іспити у власних офіційних Центрах тестування Pearson та Cambridge ESOL

elementary-icon

Англійська для дітей будь-якого віку

Дошкільний розвиток за системою Монтессорі, англійська для 6-16 років, підготовка до ЗНО з англійської

corporate-e-icon

Корпоративна англійська

Програми навчання, індивідуально розроблені за побажаннями Замовника