Рівні курсів англійської для учнів Початкової школи

В Початковому центрі навчаються діти від 6 до 12 років. Тривалість вивчення англійської мови на кожному рівні складає один навчальний рік (9,5 місяців)

Групи формуються і за віком, і за рівнем знань дитини.

На заняттях використовуються мультимедіа технології та навчальні матеріали світових видавництв. Викладають в групах кваліфіковані спеціалісти з України, Великої Британії, США та інших країн. Уроки проводяться виключно англійською мовою, що дозволяє ефективно подолати розмовний бар'єр та навчитися впевнено спілкуватися в англомовному середовищі.

Для учнів Початкового центру наші школи пропонують не лише курси загальної англійської мови - на декількох рівнів одночасно з вивченням англійської мови діти готуються до міжнародного іспиту з англійської мови Pearson Test of English (PTE). По закінченню такого курсу учні складають іспит в офіційному центрі тестування PTE та отримують міжнародний безстроковий сертифікат.

Young Explorers - для дітей 6-8 років

Заняття 75 хвилин 3 рази на тиждень

На цьому рівні діти вчаться писати і читати на англійській мові. Вони вчать основні слова і починають складати прості речення, використовуючи прості граматичні конструкції, такі як I like, I don`t like, I can / can`t, I have got. Заняття проходять в ігровій формі. Викладачі використовують інтерактивні методи навчання: відео аудіоматеріали, зображення, ігри. На занятті розмовляють тільки англійською мовою.

Elementary 1

Заняття 60 хвилин 3 рази на тиждень

На цьому рівні діти вивчають базові конструкції англійської мови. Вони складають прості речення про себе та навколишній світ.

 

Elementary 2

Заняття 85 хвилин 2 рази на тиждень

 

На цьому рівні студенти володіють достатнім словниковим запасом, щоб детально розповісти про себе та зрозуміти англомовного співбесідника. Вони вміють писати листи та невеличкі оповідання.

Elementary 3 (іспит PTE Springboard)

Заняття 75 хвилин 3 рази на тиждень

На цьому рівні діти вчаться усно та письмово спілкуватися на різні повсякденні теми. Їх словниковий запас дозволяє їм успішно спілкуватися у знайомих ситуаціях.

По закінченню курсу студенти складають міжнародний іспит на отримання безстрокового міжнародного сертифікату з англійської мови Pearson Test of English (PTE).

Elementary 4

Заняття 100 хвилин 2 рази на тиждень

На цьому рівні студенти володіють достатнім словниковим запасом, щоб детально розповісти про себе та зрозуміти англомовного співбесідника. Вони вміють писати листи та невеликі твори.

Elementary 5 (іспит PTE Breakthrough)

Заняття 100 хвилин 2 рази на тиждень

На цьому рівні студенти достатньо вільно спілкуються англійською на знайомі та незнайомі теми.

По закінченню курсу студенти складають міжнародний іспит на отримання безстрокового міжнародного сертифікату з англійської мови Pearson Test of English (PTE).