Creating Opportunities

Іспити Кембриджського університету призначені для тих, хто планує навчатися за кордоном або працювати в міжнародних компаніях, де письмове та усне спілкування англійською мовою посідає основне місце. Будь-який з сертифікатів FCE, CAE або CPE є незалежним міжнародним підтвердженням високого рівня знання англійської мови.

"Лондонська школа англійської мови" на м. Печерська пропонує курси підготовки до Кембриджських іспитів First (FCE), Advanced (CAE) та Teaching Knowledge Test (ТКТ).

Тривалість курсів підготовки до іспитів (окрім ТКТ) - 8 місяців, підготовка до ТКT триває від 4 до 8 тижнів. По закінченню курсів усі слухачі реєструються на іспити в офіційному Центрі тестування "Лондонської школи англійської мови", та за декілька місяців після складання іспиту отримують міжнародний сертифікат.

Групи формуються за рівнем знань. Рівень можна визначити на безкоштовному вступному тестуванні в нашій школі.

First (FCE)

Кембриджський іспит із загальної англійської мови. Ідеальний для тих, кому потрібна англійська для навчання або роботи. FCE - це іспит рівня B2 Загальноєвропейської системи оцінювання (Common European Framework). Іспит FCE розроблений для кандидатів, які володіють письмовою та усною англійською мовою на рівні вище середнього.

Тривалість підготовчого курсу - 8 місяців. По закінченню курсів студенти реєструються на іспит в офіційному Центрі тестування "Лондонської школи англійської мови". Через декілька місяців після складання іспиту кандидати отримують міжнародний безстроковий сертифікат.

Advanced (CAE)

Іспит CAE відповідає рівню С1 Загальноєвропейської системи оцінювання (Common European Framework). Цей іспит підтверджує просунутиі рівень володіння англійською мовою. CAE широко визнається роботодавцями та навчальними закладами по всьому світі, і розроблений для тих, хто використовує англійську мову в житті, на роботі та у навчанні.

Тривалість підготовчого курсу - 8 місяців. По закінченню курсів студенти реєструються на іспит в офіційному Центрі тестування "Лондонської школи англійської мови". Через декілька місяців після складання іспиту кандидати отримують міжнародний безстроковий сертифікат.

TKT (Teaching Knowledge Test)

TKT Модулі 1-3 та Модуль for Young Learners розроблені спеціально як для досвідчених викладачів англійської мови молодших, середніх та вищих навчальних закладів, так і для викладачів-початківців. Ці іспити оцінюють наскільки добре вчителі володіють певними аспектами методики викладання

Module 1
Основи теорії володіння мовою і викладання мови

Module 2
Планування уроку, використання навчальних ресурсів

Module 3
Організація навчального процесу

TKT for Young Learners
Навички роботи з дитячою аудиторією

Формат
80 завдань, кожне з яких дає 1 балл.