Підготовка до IELTS в школах LSE з носіями мови у Львові.

IELTS - International English Language Testing System - це один з провідних міжнародних іспитів з англійської мови. Більш ніж 6000 навчальних закладів, державних та професійних організацій у всьому світі визнають та довіряють сертифікату IELTS. Тестування проводиться в 120 країнах світу, і реєстрація на іспит проходить близько 4 разів на місяць.

Переваги підготовки до IELTS в наших школах

Більше 1500 підготовлених кандидатів

Середній бал наших студентів на іспиті IELTS: Overall Band 7,5

Викладачі курсів: носії мови, екзаменатори

Гарантоване підвищення балу на 1-1,5 по закінченню курсу

Підготовка до IELTS у Львові

Онлайн підготовка до IELTS

Група 1:

  • Початок курсу: 28 листопада 2020
  • Тривалість курсу: 8 тижнів
  • Заняття щосуботи, 12:00 - 15:40 (з перервою 13:40 - 14:00)

Група 2: 

  • Початок курсу: 24 листопада 2020
  • Тривалість курсу: 8 тижнів
  • Заняття щовівторка та щочетверга, 19:30 - 21:10

Заявка на курс

Заповніть форму, менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом


Структура іспиту IELTS:

Існують 2 різних модуля тесту IELTS:

  • Academic Module (Академічний Модуль) призначений для тих, хто збирається вступати до університету або інший вищий навчальний заклад, а також для тих, хто планує працювати за кордоном.
  • General Module (Загальний Модуль) визначає загальний рівень володіння англійською мовою. Цей модуль для тих, хто планує емігрувати в одну з англомовних країн або бажає отримати не академічну освіту.

Тест IELTS складається з декількох частин. Частини Listening (Аудіювання) та Speaking (Розмовна англійська) обов'язкові для всіх кандидатів. Частини Reading (Читання) та Writing (Письмо) розрізняються в залежності від того, який модуль проходить кандидат: Academic (Академічний) або General (Загальний).

 

IELTS — діагностичний іспит. Це означає, що провалити його не можна й оцінку 0 ви отримаєте тільки в тому випадку, якщо взагалі не з'явитесь на іспиті. Шкала оцінки варіюється від 1 (не володіє мовою) до 9 (кваліфіковано володіє мовою). Більшість ВУЗів приймають оцінки між 6 та 7.