Ваша школа: LSE Online, Україна

direction
Хочеться не просто вивчити англійську, а й отримати міжнародний сертифікат

Підготовка до іспитів — це…

НАБУТТЯ ЗНАНЬ І ВПЕВНЕНОСТІ У ВЛАСНИХ СИЛАХ ДЛЯ УСПІШНОГО СКЛАДАННЯ ТЕСТУ.

    Викладачі London School of English знають всю «внутрішню кухню»‎ міжнародних іспитів та можуть підказати, на що звернути увагу під час їх складання.

    Життя сповнене безлічі можливостей: навчання за кордоном, професійний розвиток, переїзд до іншої країни. Міжнародні іспити допомагають реалізувати ваші найсміливіші амбіції та круто змінити своє життя. А сертифікат, що підтверджує знання англійської, стане вашою перевагою перед іншими кандидатами!

 

НАРАЗІ УСІ ЗАНЯТТЯ ПРОХОДЯТЬ ОНЛАЙН, АКТУАЛЬНИЙ РОЗКЛАД УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРІВ НАШИХ ШКІЛ

 

4 "Так" на користь підготовки до міжнародних іспитів з London School of English

directions-icon

Готуємо до міжнародних іспитів з 1998 року, 99% наших слухачів успішно складають іспити

directions-icon

Викладачі курсів - екзаменатори міжнародних іспитів, а отже знають усі "підводні камені", з якими кандидати можуть стикнутися на іспиті

directions-icon

На заняттях використовуються найсучасніші навчальні ресурси, розроблені авторитетними міжнародними видавництвами

directions-icon

Регулярні пробні тести протягом курсу допомагають кожному слухачеві оцінити свій прогрес і додатково пропрацювати свої слабкі сторони

IELTS
IELTS - паспорт в успішне майбутнє

IELTS

    IELTS (International English Language Testing System) — це один з провідних міжнародних іспитів з англійської мови. 

    Більш ніж 6000 навчальних закладів, державних та професійних організацій у всьому світі визнають сертифікат IELTS та довіряють оцінюванню іспиту. Сертифікат IELTS може знадобитися для різних цілей: навчання за кордоном, кар'єра, переїзд до англомовної країни тощо. Тестування проводиться в 120 країнах світу. Реєстрація на іспит проходить близько 4 разів на місяць.

    Ми проводимо консультацію та якісну підготовку кандидатів, пропонуючи декілька форматів підготовчих програм:

  • IELTS курси: 8-тижневі комплексні підготовчі курси в онлайн або офлайн форматі. Заняття в групах, в будні дні або щосуботи
  • IELTS Upgrade*: короткі персоналізовані програми, розроблені з урахуванням потреб клієнта. Вони включають індивідуальні онлайн сесії з IELTS тренером, практичні тести з аналізом помилок і інтерактивні домашні завдання. Програми опційно можуть включати доступ до MyEnglishLab - інтерактивної навчальної платформі
  • IELTS консультація*: послуга включає пробний тест IELTS з оцінюванням частин Reading та Listening за шкалою IELTS, персоналізований аналіз результатів частин Writing та Speaking, індивідуальну консультацію IELTS експерта, рекомендації з покращення результатів кожної частини тесту

*Дізнайтеся більше про послуги IELTS Upgrade та IELTS Consultation у наших менеджерів: +38(044)277-86-54+38(050)441-45-57+38(067)238-35-68

 

Pearson English International Certificate
Готуватися до іспиту може бути цікаво!

Pearson English International Certificate

    Pearson English International Certificate (PEIC) — це альтернатива таким міжнародним тестам як IELTS чи TOEFL. 

    Іспит Pearson об'єктивно оцінює знання та офіційно підтверджує ваш рівень володіння мовою. Ви дізнаєтесь, наскільки комфортно можете спілкуватися англійською та як добре розумієте співрозмовника. Сертифікат PEIC визнається навчальними закладами та роботодавцями по всьому світу, є безстроковим та не потребує регулярного підтвердження.

    PEIC General розроблений для перевірки знань у дорослих та підлітків майже усіх рівнів, навіть Elementary. Якщо ви хочете перевірити рівень своєї дитини 6-12 років, придивіться до тесту PEIC Young Learners. Іспит перевіряє знання мови у невимушеній атмосфері та заохочує дітей до подальшого вивчення англійської.

 

Скласти іспит Pearson
Вже 11 років пишаємося результатами тих, хто складає тест в наших Центрах

Скласти іспит Pearson

    З 2010 року "Лондонська школа англійської мови" є офіційним центром тестування міжнародного іспиту Pearson English International Certificate. Ми надаємо можливість отримати міжнародний сертифікат з англійської мови, визнаний багатьма країнами світу.

    Тепер, коли іспит став частиною загального навчального курсу, діти та дорослі можуть отримати незалежну оцінку своїх знань, додаткову мотивацію, а також нові можливості для навчання та кар'єрного поступу. Центри тестування знаходяться у Києві та Львові.

Рівні для дорослих та підлітків: 

Level A1 Foundation, Level 1 Elementary, Level 2 Intermediate (В1), Level 3 Upper Intermediate (В2), Level 4 Advanced (C1), Level 5 Proficiency (C2)

 

Для дітей 6-12 років:

Firstwords, Springboard, Quickmarch, Breakthrough


 

СЕСІЯ 2022:

Іспит в травні:

- реєстрація до 4 квітня

- іспит (письмова частина): 14 травня

- результати: 27 червня

Іспит в червні:

- реєстрація до 10 травня

- іспит (письмова частина): 18 червня

- результати: 1 серпня


 

КОНТАКТИ ЕКЗАМЕНАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ:

КИЇВ: метро Печерська, бул. Л. Українки, 30-в. Тел: +38(044)227-82-98+38(050)351-87-62+38(067)503-51-57

ЛЬВІВ: вул. І. Франка, 68. Тел: +38(032)253-01-20

Кембриджські іспити
Отримати престижний Кембриджський сертифікат - оце вагома перевага!

Кембриджські іспити

    Іспити від Кембриджського університету включають різні варіанти англійської: британську, американську, австралійську. Результати, які ви отримуєте за іспит, безстрокові (на відміну від сертификатц IELTS, їх не потрібно підтверджувати знов через 2 роки). 

    На іспиті екзаменатор перевіряє вашу 'real-life' англійську, тобто оцінює, наскільки впевнено ви почуваєтесь в повсякденному англомовному середовищі. Іспит можна складати з будь-яким рівнем мови.

    Якщо вам потрібно показати роботодавцю офіційне підтвердження свого рівня англійської, ви можете скласти Кембриджський іспит. Сертифікат, який ви отримуєте, користується попитом у багатьох провідних компаніях: Київстар, Microsoft, Mercedes-Benz Ukraine, Nestlé Ukraine, IBM тощо.

    London School of English проводить підготовку до міжнародних Кембриджських іспитів разом із досвідченими викладачами - носіями мови та Кембриджськими екзаменаторами.