Ваша школа: LSE Online, Україна

direction
Іноземних мов багато не буває!

Deutsch Lernen mit LSE — це…

    Динамічне вивчення німецької мови для дорослих та дітей.

    На вас чекає багато спілкування, дискусій та корисного обміну думками з викладачем та іншими студентами. Ми піклуємось, щоб ті знання, що ви отримуєте в нашій школі, знадобились вам й поза стінами класної кімнати. Саме тому програма курсу не передбачає вивчення застарілої лексики і граматичних правил, що використовуються в реальному житті хіба що на свята.

    Тільки актуальні фрази та конструкції.

    Тільки живе спілкування.

    Nur Deutsch.

Німецька для дітей
Буду краще за всіх в школі знати німецьку

Німецька для дітей

    Школа LSE проводить курси німецької для дітей 5-13 років та підлітків.

    Обіцяємо: заняття будуть цікавими та корисними як для дітей, що тільки починають вивчати німецьку, так і для тих, в кого вже є певна база.

    Дитячі курси — це вивчення алфавіту, артиклів, простих конструкцій та правил. Діти вчаться розповідати про себе, гобі, родину та друзів, використовуючи базові знання мови. Навчання відбувається з рівня Vorstufe (дошкільний) і до Primarstufe 3 (початковий рівень 3), A1.3. Наприкінці останнього курсу діти можуть скласти іспит FitinDeutsch A1.

    На курсах для підлітків вивчаються як більш складні конструкції, так і базові — для тих, хто вивчає німецьку як другу іноземну. Вести телефонну розмову, описувати зовнішність людини, робити замовлення в кафе чи розповідати про симптоми лікарю — далеко не повний перелік того, чому ми навчаємо підлітків. На курсах є можливість скласти 2 іспити: FitinDeutsch A2 та Zertifikat Deutsch für Jugendliche B1.

 

Німецька для дорослих
Завжди мріяла поїхати на Oktoberfest, тепер - жодного бар'єру у спілкуванні:)

Німецька для дорослих

    Навіть якщо ви ніколи раніше не вивчали німецьку, курси LSE зроблять ваше навчання комфортним та результативним.

    Дорослі студенти вивчають слова і конструкції, що використовуються у повсякденному житті: наприклад, в кафе, транспорті або лікарні. Ви навчитесь говорити про погоду, захоплення, працевлаштування, а також підтримувати розмову на більш серйозні теми на кшталт екології та захисту навколишнього середовища. Якщо ж ви вивчаєте німецьку з діловою метою, курси підготують вас до успішного проходження співбесіди німецькою та навчать грамотно висловлювати думки стосовно робочих питань.

    Протягом курсу ви можете скласти такі іспити, як Start Deutsch 1, Start Deutsch 2, Zertifikat Deutsch (рівень B1).