Tiny Toes - літній міський англомовний табір від LSE Group

Увага! У 2019 році програма не проводиться!

Tiny Toes – це літня навчально-розважальна програма для дітей 6-9 років, яка поєднує вивчення англійської мови у цікавій формі з активним відпочинком на мальовничому лівому березі Дніпра. Щоденні уроки англійської мови в класі та на свіжому повітрі, екскурсії, майстер-класи, заняття спортом чергуються з іграми та змаганнями, під час яких спілкування відбувається англійською мовою.

Вік учасників

від 6 до 9 років

Місце проведення

"London School of English" Русанівка, м. Лівобережна, вул. Раїси Окіпної 18, ЖК Рів'єра Ріверсайд

Коли

червень - липень (3 зміни по 2 тижні кожна)

Розклад

денний табір з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 18:00, тривалість однієї зміни - 2 тижні

Наш досвід

LSE Group успішно проводить щорічну дитячу літню програму (English Summer Camp) з 1998 року

Усе включено

У вартість путівки входить триразове харчування та страховка на період зміни

Відправляйте заявку на участь в таборі уже сьогодні!


ТРИ ПРИЧИНИ ОБРАТИ НАШ ТАБІР ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ

Причина 1: Англійська у цікавій формі кожного дня

General English

Щоденний традиційний урок англійської мови тривалістю 60 хвилин. Базуючись на комунікативній методиці, заняття охоплює усі сфери вивчення мови: розмовну англійську, граматику, читання, письмо та аудіювання.

Project English

Заняття, які дають дітям можливість практикувати знання, отримані на уроках General English, та активувати свій словниковий запас. Ці уроки мають більш розважальний характер: в програму входить виконання практичних завдань - стінгазети, презентації та ін. 

English Extra

Уроки англійської мови, які дозволяють дітям проявити свій творчий потенціал у ролі продюсера, ведучого радіо програм, видавця газети, модельєра. Діти розвинуть креативне мислення, навчаться генерувати ідеї та працювати в команді.

English Out

Уроки англійської мови на свіжому повітрі.

Причина 2: спортивні та розважальні заходи англійською мовою

Окрім уроків англійської мови діти будуть приймати участь у змаганнях, командних іграх та займатися спортом з професійними інструкторами. Окрім спортивних занять, на дітей чекає неймовірно цікава розважальна програма: пізнавальні екскурсії, інтерактивне шоу мильних пузирів, шоу "Happy Science" та ще багато сюрпризів та цікавинок!  

Причина 3: професійна міжнародна команда викладачів та вожатих

Наші викладачі - як носії мови, так і українські спеціалісти, з легкістю знайдуть спільну мову з кожною дитиною та перетворять її перебування в таборі на веселу пригоду з улюбленими викладачами та новими друзями!

Зміни та вартість

Зміни та вартість 2019 незабаром будуть опубліковані на сайті

Реєструйтесь в табір в офісі школи або за нашими телефонами:

Адреса:

Київ, м. Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 18
ЖК Рів'єра Ріверсайд

Розклад роботи:

Пн-Пт: 08:00 - 21:30

Фотогалерея

Поширені запитання

Дитина постійно знаходиться в англомовному середовищі, оскільки і викладачі, і вожаті спілкуються тільки англійською мовою. Для дітей 7 років, та для дітей з початковим рівнем англійської всю інформацію вожаті спочатку говорять англійською, а потім перекладають на рідну для дитини мову.
Ми враховуємо побажання батьків при формуванні індивідуального розкладу дитини. Діти можуть разом відвідувати спортивні та розважальні заходи та секції, а також бути в одній групі з вивчення англійської мови за умови однакового рівня володіння англійською мовою.
Так, територія табору знаходиться під постійною охороною.
Дозвілля дітей організовано згідно рівня англійської мови, інтересів, захоплень та талантів дітей. У вільний час вожаті організовують дозвілля дітей за допомогою ігор на свіжому повітрі.
Страховка є обов'язковою та включена у вартість путівки. На території табору є медпункт та за необхідності дитині нададуть медичну допомогу при попередньому узгодженні з батьками.
Так. Табір організовано в школі "The Language Academy", яка знаходиться на території ЖК Рів'єра Ріверсайд. Завітайте до школи, і адміністратори нададуть Вам цікавлячу інформацію.
Програма табору достатньо насичена, тому на ігри на планшеті часу просто не залишається. Стосовно телефонів, за правилами табору вони не заборонені, але ми рекомендуємо залишити телефон вдома, оскільки з дитиною завжди можна зв'язатися через адміністратора табору (всім батькам перед початком зміни надається номер телефону адміністратора).
В таборі організовано 3-разове харчування: легкий сніданок, комплексний обід та полуденок. Меню надається батькам за запитом в офісах наших шкіл.
Денний сон не передбачений програмою.