Ваша школа: LSE Online, Україна

direction
Хотілося б, щоб дитина вивчала англійську не лише за ТікТоком...!

LSE Teens — це...

КУРСИ, ЩО ВЧАТЬ ПІДЛІТКІВ ВИКОРИСТОВУВАТИ АНГЛІЙСЬКУ В РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ

Шкільна програма не завжди враховує інтереси учнів, а уроків англійської недостатньо, щоб успішно скласти міжнародні іспити для вступу до омріяних ВНЗів.

Ми в LSE використовуємо комунікативну методику викладання. Якщо простіше — на кожному уроці дискутуємо англійською на різні теми: мистецтво, школа, майбутнє, технології, кіно. Підлітки вчаться вільно висловлювати свою думку, використовувати популярні розмовні фрази. Також діти нарешті зможуть вловити значення текстів пісень Біллі Айліш та Аріани Гранде.

Як це працює? Приходьте й подивіться на власні очі!

Заняття проходять онлайн або офлайн у Києві (школа на м. Лівобережна, вул. А. Шептицького, 14)

Англійська для підлітків в LSE - це:

directions-icon

Онлайн заняття у 100% англомовному середовищі на усіх рівнях

directions-icon

Прогрес кожного студента оцінюється за допомогою регулярних тестів зі зворотнім зв'язком викладача щодо помилок

directions-icon

Орієнтація навчальних програм на складання міжнародних мовних іспитів та ЗНО/НМТ з англійської мови

directions-icon

Спілкування у колі однолітків на актуальні та цікаві для підлітків теми, розвиток критичного мислення та навичок, необхідних для успішного майбутнього

directions-1
Англійська - загальна, а знання - конкретні
directions-1

Загальна англійська

Англійська для підлітків 12-17 років

Учні вивчають граматику і лексику, що відповідають рівням А2-В2. Після закінчення останнього рівня Secondary Advanced підлітки володіють рівнем С1 та готові до вступу у вітчизняні та закордонні навчальні заклади.

На заняттях в LSE ми багато уваги приділяємо покращенню навичок говоріння та аудіювання, що потрібні у повсякденному спілкуванні, і разом з цим ґрунтовно практикуємо граматику та решту мовленнєвих навичок. 

Заняття проходять онлайн на платформі Zoom, домашне завдання студенти виконують онлайн на спеціально створеній інтерактивній платформі. 

Також відновлено офлайн-заняття в Києві (школа на м. Лівобережна, вул. А. Шептицького, 14)

directions-1
З нами точно складеш. ЗаліЗНО:)
directions-1

Підготовка до ЗНО/НМТ/ЄВІ

LSE пропонує курс, який об'єднав у собі два напрямки: підготовка до ЗНО з англійської мови та підготовка до ЄВІ з англійської мови.

Для кого:

  • для учнів випускних класів старшої школи, які мають складати ЗНО/НМТ для вступу до ЗВО
  • для студентів / аплікантів на вступ до магістратури

Чи є різниця між завданнями іспитів ЗНО/НМТ/ЄВІ?

  • Типи завдань ідентичні, єдина різниця - в розташуванні / порядку завдань у тестах з читання ( НМТ Task 1 - це ЄВІ Task 2 і навпаки)
  • Кількість питань з граматики та лексики в останніх завданнях ЄВІ тесту вдвічі більша, ніж в ЗНО/НМТ (ЄВІ - 10 питань з граматики та 10 питань з лексики; НМТ - 5 питань з граматики і 5 питань з лексики)

Про курс:

На онлайн-заняттях ми розбираємо структуру іспиту ЗНО/НМТ/ЄВІ з англійської мови, виконуємо типові завдання і проводимо пробні тестування з таймінгом, етапами і різними блоками завдань — все, як на справжньому ЗНО/НМТ/ЄВІ.

directions-1
Мені б офіційний документ, що засвідчить мій B2
directions-1

Міжнародні іспити

    Навчання за кордоном поступово перестає бути чимось фантастичним: все більше випускників вступають до ЗВО у Великобританії, Данії, Польщі чи США. Для цього потрібні міцні знання, готовність працювати над собою та найголовніше — підтвердження рівня англійської міжнародного зразка.

    Викладачі нашої школи допоможуть стати на крок ближче до вступу в омріяний навчальний заклад із програмами підготовки до міжнародних іспитів PEIC (Pearson English International Certificate) та Cambridge English Qualifications (B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE)).

    Заняття проходять в онлайн форматі.

    Готові підкорювати нові вершини разом із вами!