Ваша школа: LSE Політехнічна, Київ

direction
Хотілося б, щоб дитина вивчала англійську не лише за ТікТоком...!

LSE Teens — це...

…курси, що вчать підлітків послуговуватися англійською в реальному житті. Шкільна програма не завжди враховує інтереси учнів, а уроків англійської недостатньо, щоб успішно скласти міжнародні іспити для вступу до омріяних ВНЗ.

 

Ми в LSE використовуємо комунікативну методику викладання. Якщо простіше — на кожному уроці дискутуємо англійською на різні теми: мистецтво, школа, майбутнє, технології, кіно. Підлітки вчаться вільно висловлювати свою думку, використовувати популярні розмовні фрази. Також діти нарешті зможуть вловити значення текстів пісень Біллі Айліш та Аріани Гранде.

 

Як це працює? Приходьте й подивіться на власні очі!

Англійська для підлітків в LSE - це:

directions-icon

Онлайн та офлайн заняття у 100% англомовному середовищі на усіх рівнях

directions-icon

Прогрес кожного студента оцінюється за допомогою регулярних тестів зі зворотнім зв'язком викладача щодо помилок

directions-icon

Орієнтація навчальних програм на складання міжнародних мовних іспитів та ЗНО з англійської мови

directions-icon

Спілкування у колі однолітків на актуальні та цікаві для підлітків теми, розвиток критичного мислення та навичок, необхідних для успішного майбутнього

Загальна англійська
Англійська - загальна, а знання - конкретні

Загальна англійська

Курси для учнів 12-17 років

Підлітки вивчають граматику і лексику, що відповідають рівням А2-В2. Після закінчення останнього рівня Secondary Advanced підлітки володіють рівнем С1 та готові до вступу у вітчизняні та закордонні навчальні заклади.

 

На заняттях в LSE ми багато уваги приділяємо покращенню навичок говоріння та аудіювання, що потрібні у повсякденному спілкуванні. 

 

Крім вивчення загальної програми, підлітки готуються до міжнародних іспитів з англійської - Pearson English International Certificate (PTE) та Cambridge. Закінчивши такі курси, учні складають іспити в офіційних центрах тестування "Лондонської школи англійської мови" та отримують міжнародні безстрокові сертифікати, де зазначено їхній рівень володіння мовою.

Підготовка до ЗНО
Гарантуєте 200 балів?!
Ні, але 198 цілком можливо:)
like
abc
like

Підготовка до ЗНО

На онлайн / офлайн заняттях ми розбираємо структуру іспиту, виконуємо типові завдання і проводимо пробні тестування з таймінгом, етапами і різними блоками завдань — все, як на справжньому ЗНО.

 

Готуватись до ЗНО в London School of English варто з декількох причин:

  • викладачі з великим досвідом у підготовці до тестування;
  • спеціалізовані навчальні ресурси, розроблені спеціально для підготовки до ЗНО;
  • велика кількість практичних завдань, подібних до реальних завдань тесту;
  • регулярні пробні тести ЗНО протягом курсу та безкоштовна консультація.
Міжнародні іспити
Мені б офіційний папірець, що засвідчить мій B2

Міжнародні іспити

Навчання за кордоном поступово перестає бути чимось фантастичним: все більше випускників вступають до ЗВО у Великобританії, Данії, Польщі чи США. Для цього потрібні міцні знання, готовність працювати над собою та найголовніше — підтвердження рівня англійської міжнародного зразка.

 

Викладачі нашої школи допоможуть стати на крок ближче до вступу в омріяний навчальний заклад із програмами підготовки до міжнародних іспитів IELTS, Pearson та Cambridge.

 

Заняття проходять офлайн в наших школах або у онлайн форматі.

 

Готові підкорювати нові вершини разом із вами!

Експрес-курси
відшліфуй англійську змолоду!

Експрес-курси

Маємо для підлітків декілька онлайн / офлайн курсів на вибір. 

 

Розмовні курси. Цікаві теми для обговорень та додаткові вправи на опрацювання нових слів. Діти вчаться впевнено висловлювати свою точку зору, відкривають для себе щось нове та весело спілкуються зі своїми однолітками.

 

Граматичні курси. Граматика викликає низку питань у всіх, хто вивчає англійську. Ми раз і назавжди визначимо, коли використовувати Present Perfect, куди ставити допоміжне дієслово та навіщо взагалі стільки часів в англійській мові. 

 

Курси із залученням відеоматеріалів. Англійська, як і будь-яка інша мова, є живою та динамічною. Щоб говорити як сучасні англомовні діти, потрібно слідкувати за всіма змінами у мові. На курсах студенти дивляться топові англомовні відео, що дозволяє практикуватися саме у сучасній англійській. 

Усі наші вільні вакансії

Список вакансий пуст