Ваша школа: LSE Online, Україна

direction
Хотілося б, щоб дитина вивчала англійську не лише за ТікТоком...!

LSE Teens — це...

КУРСИ, ЩО ВЧАТЬ ПІДЛІТКІВ ВИКОРИСТОВУВАТИ АНГЛІЙСЬКУ В РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ

Шкільна програма не завжди враховує інтереси учнів, а уроків англійської недостатньо, щоб успішно скласти міжнародні іспити для вступу до омріяних ВНЗів.

Ми в LSE використовуємо комунікативну методику викладання. Якщо простіше — на кожному уроці дискутуємо англійською на різні теми: мистецтво, школа, майбутнє, технології, кіно. Підлітки вчаться вільно висловлювати свою думку, використовувати популярні розмовні фрази. Також діти нарешті зможуть вловити значення текстів пісень Біллі Айліш та Аріани Гранде.

Як це працює? Приходьте й подивіться на власні очі!

НАРАЗІ УСІ ЗАНЯТТЯ ПРОХОДЯТЬ ОНЛАЙН, АКТУАЛЬНИЙ РОЗКЛАД УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРІВ НАШИХ ШКІЛ

Англійська для підлітків в LSE - це:

directions-icon

Онлайн заняття у 100% англомовному середовищі на усіх рівнях

directions-icon

Прогрес кожного студента оцінюється за допомогою регулярних тестів зі зворотнім зв'язком викладача щодо помилок

directions-icon

Орієнтація навчальних програм на складання міжнародних мовних іспитів та ЗНО/НМТ з англійської мови

directions-icon

Спілкування у колі однолітків на актуальні та цікаві для підлітків теми, розвиток критичного мислення та навичок, необхідних для успішного майбутнього

Загальна англійська
Англійська - загальна, а знання - конкретні

Загальна англійська

Англійська для підлітків 12-17 років

Учні вивчають граматику і лексику, що відповідають рівням А2-В2. Після закінчення останнього рівня Secondary Advanced підлітки володіють рівнем С1 та готові до вступу у вітчизняні та закордонні навчальні заклади.

На заняттях в LSE ми багато уваги приділяємо покращенню навичок говоріння та аудіювання, що потрібні у повсякденному спілкуванні, і разом з цим ґрунтовно практикуємо граматику та решту мовленнєвих навичок. 

Заняття проходять онлайн на платформі Zoom, домашне завдання студенти виконують онлайн на спеціально створеній інтерактивній платформі. 

Підготовка до ЗНО/НМТ

like
abc
like
directions-2
directions-2

На онлайн заняттях ми розбираємо структуру іспиту ЗНО/НМТ з англійської мови, виконуємо типові завдання і проводимо пробні тестування з таймінгом, етапами і різними блоками завдань — все, як на справжньому ЗНО/НМТ.

Готуватись до ЗНО/НМТ в London School of English варто з декількох причин:

  • викладачі з великим досвідом у підготовці до тестування;
  • спеціалізовані навчальні ресурси, розроблені спеціально для підготовки до ЗНО/НМТ;
  • велика кількість практичних завдань, подібних до реальних завдань тесту;
  • регулярні пробні тести ЗНО/НМТ протягом курсу та безкоштовна консультація.
Міжнародні іспити
Мені б офіційний папірець, що засвідчить мій B2

Міжнародні іспити

    Навчання за кордоном поступово перестає бути чимось фантастичним: все більше випускників вступають до ЗВО у Великобританії, Данії, Польщі чи США. Для цього потрібні міцні знання, готовність працювати над собою та найголовніше — підтвердження рівня англійської міжнародного зразка.

    Викладачі нашої школи допоможуть стати на крок ближче до вступу в омріяний навчальний заклад із програмами підготовки до міжнародних іспитів IELTS та Cambridge.

    Заняття проходять в онлайн форматі.

    Готові підкорювати нові вершини разом із вами!

Експрес-курси
відшліфуй англійську змолоду!

Експрес-курси

    Маємо для підлітків декілька онлайн курсів на вибір. 

    Розмовні курси. Цікаві теми для обговорень та додаткові вправи на опрацювання нових слів. Діти вчаться впевнено висловлювати свою точку зору, відкривають для себе щось нове та весело спілкуються зі своїми однолітками.

    Граматичні курси. Граматика викликає низку питань у всіх, хто вивчає англійську. Ми раз і назавжди визначимо, коли використовувати Present Perfect, куди ставити допоміжне дієслово та навіщо взагалі стільки часів в англійській мові. 

    Курси із залученням відеоматеріалів. Англійська, як і будь-яка інша мова, є живою та динамічною. Щоб говорити як сучасні англомовні діти, потрібно слідкувати за всіма змінами у мові. На курсах студенти дивляться топові англомовні відео, що дозволяє практикуватися саме у сучасній англійській.