Ваша школа: LSE Online, Україна

Підготовка до НМТ/ЗНО з англійської мови / Підготовка до ЄВІ фото 1

Підготовка до НМТ/ЗНО з англійської мови / Підготовка до ЄВІ

Англійська для підлітків

Підготовка до НМТ/ЗНО з англійської мови / Підготовка до ЄВІ фото 2
Ґрунтовна практика всіх частин іспиту
Кваліфіковані та досвідчені викладачі
Підготовка до НМТ/ЗНО з англійської мови / Підготовка до ЄВІ фото 3
Регулярні тести для оцінки прогресу

Для майбутніх випускників шкіл та кандидатів на вступ до магістратури

LSE пропонує курс, який об'єднав у собі два напрямки: підготовка до НМТ з англійської мови та підготовка до ЄВІ з англійської мови.

Для кого:

  • для учнів випускних класів старшої школи, які мають складати ЗНО/НМТ для вступу до ЗВО
  • для студентів / аплікантів на вступ до магістратури

Чи є різниця між завданнями іспитів ЗНО/НМТ/ЄВІ?

  • Типи завдань ідентичні, єдина різниця - в розташуванні / порядку завдань у тестах з читання ( НМТ Task 1 - це ЄВІ Task 2 і навпаки)
  • Кількість питань з граматики та лексики в останніх завданнях ЄВІ тесту вдвічі більша, ніж в ЗНО/НМТ (ЄВІ - 10 питань з граматики та 10 питань з лексики; НМТ - 5 питань з граматики і 5 питань з лексики)

Чому варто готуватися до ЗНО/НМТ/ЄВІ в London School of English:

  • Заняття проводять кваліфіковані експерти з багаторічним досвідом підготовки до ЗНО з англійської онлайн
  • Зручний онлайн-формат занять: потрібні лише ноутбук та інтернет
  • Курси підготовки до ЗНО з англійської мови побудовані із залученням ексклюзивних навчальних матеріалів

Протягом курсів ви:

  • Дізнаєтеся стратегії успішного складання кожної частини іспиту: для цього ми розглянемо структуру завдань та підберемо ключ до кожного з них
  • Пройдете граматичні та лексичні теми, що найчастіше зустрічаються на ЗНО/НМТ/ЄВІ, та попрактикуєте їх в контексті екзамену
  • Набудете практичних знань для виконання усіх видів вправ іспиту ЗНО/НМТ/ЄВІ. Протягом курсу ви напишете декілька пробних тестів та отримаєте аналіз помилок від викладача
HMT+ЄBI High 1
online
залишилося  2 
Пн 17:40-19:10 Чт 17:40-19:10
2800 грн за 4 тижні

початок

02.09.24

триває

10 міс.
HMT+ЄBI Low 1
online
залишилося  10 
Пн 17:40-19:10 Ср 17:40-19:10
2800 грн за 4 тижні

початок

02.09.24

триває

10 міс.

Іспити ЗНО, НМТ, чи ЄВІ з англійської — справжній виклик для майбутніх випускників шкіл. Впоратись з ними без допомоги буде не просто. Ласкаво просимо до London School of English (LSE) — надійного партнера у підготовці до іспитів. У LSE ми розуміємо, що підготовка до ЗНО з англійської мови — це не просто завдання, а виклик, що вимагає глибоких знань і структурованого підходу. Ми готові допомогти вам краще підготуватися до тестів — достатньо записатись на один з наших курсів.

 

Наша мета — якісна підготовка до ЗНО, НМТ чи ЄВІ з англійської мови. Наші курси цілком зосереджені на практиці усіх типів завдань тесту та набуття навичок, необхідних для успішного складання тесту. 

 

Підготовка до іспиту ЗНО/НМТ/ЄВІ з англійської

 

Англійська мова — це безліч можливостей, особливо коли йдеться про вступ до вищих навчальних закладів або магістратури. Тож курс підготовки до НМТ або ЄВІ з англійської мови відіграє визначальну роль у вашому навчанні, вступі до ВНЗ або до магістратури та майбутньому професійному розвитку. Розгляньмо, чому це так важливо.

 

1. ЗНО, НМТ чи ЄВІ перевіряють не лише знання мови, але й розуміння складних тем, що стає важливим критерієм для вступу у навчальний заклад. Саме тому слід бути готовим вільно спілкуватись про певні теми на іспиті.

2. Навіть добре володіючи англійською мовою, ви можете завалити іспит. Річ у тім, що структура екзаменів доволі специфічна, тож для їх успішного складання мало знати англійську на високому рівні. Потрібно також бути готовим до тем та типів завдань, які на вас будуть чекати на тестах.

3. Потреба у постійній практиці. Ефективна підготовка до ЗНО з англійської та інших тестів вимагає постійних зрізів знань та пробних тестів. Наші курси й інших екзаменів їх забезпечують, тому під час іспитів студенти LSE максимально готові до всіх завдань.

 

Успішне складання іспитів на вас чекає лише тоді, коли ви впевнені у своїх силах і знаєте, що добре підготувались. В цьому контексті курси підготовки до ЗНО й інших іспитів дуже важливі, адже з ними ви набагато краще підготуєтесь до найбільш каверзних завдань, з якими ви можете зіштовхнутись.

 

Чи є різниця між завданнями іспитів ЗНО/НМТ/ЄВІ у 2024

 

Однозначно, між завданнями іспитів ЗНО, НМТ та ЄВІ є різниця. Кожен з цих тестів має свої особливості та вимоги, які студент повинен врахувати під час підготовки. Наприклад, ЄВІ доволі схожий на іспит ЗНО, який студенти складали до 2022 року. Цей іспит вважається дещо легшим за Зовнішнє Незалежне Оцінювання з іноземної мови, тому що тут немає аудіювання та письмового завдання. Однак кількість питань з граматики та лексики в останніх завданнях ЄВІ тесту вдвічі більша, ніж в ЗНО/НМТ (ЄВІ - 10 питань з граматики та 10 питань з лексики; НМТ - 5 питань з граматики і 5 питань з лексики).

 

Як проходить іспит ЗНО/НМТ/ЄВІ

 

Процес складання іспитів ЗНО/НМТ/ЄВІ доволі схожий. В усіх випадках вам необхідно зареєструватися для участі у персональному кабінеті на спеціальному ресурсі, який стане доступним, коли відкриється реєстрація. Для цього вам знадобляться деякі документи, зокрема: 

 

1. паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

2. документ про підтвердження інформації про освіту;

3. ідентифікаційний код платника податків (ІПН).

 

Якщо ви змінювали ім'я чи прізвище (через шлюб або з інших причин), проходили навчання за кордоном тощо, то вам можуть знадобитись додаткові документи, такі як медичні довідки, свідоцтво про зміну імені, перекладені українською копії документів про освіту. 

 

Тести складаються з певної кількості завдань та декількох блоків. Обов'язково перевіряйте поточну структуру екзамену щороку, адже вона може змінюватись.

 

Вартість підготовки до ЗНО/НМТ/ЄВІ у 2024

 

Ціна курсу починається від 2520 грн за кожні 4 тижні навчання. Курс триває до 10 місяців, тобто ви встигнете спокійно та якісно підготуватись до іспитів. Важливо зробити запис на курс заздалегідь, інакше потім можна не встигнути. 

 

Що входить у вартість

 

Вартість курсів підготовки до іспитів ЗНО, НМТ та ЄВІ з англійської мови чи навіть IELTS у London School of English (LSE) вміщує широкий спектр послуг та ресурсів, спрямованих на якісний навчальний процес та підвищення рівня мовної компетенції. Ось що входить у ціну наших курсів:

 

1. Практичні заняття. Регулярні вправи та пробні тести для практики навичок, необхідних для успішного складання іспитів.

2. Підтримка на кожному етапі. Консультації та підтримка від викладачів для розв'язання будь-яких питань, пов'язаних з навчанням.

3. Підготовка до різних типів завдань та зручний онлайн-формат занять. Заняття, спрямовані на розвиток навичок, необхідних для кожної частини іспиту, включно з читанням, аудіюванням, письмом.

 

Як здійснюється оплата
 

Після проходження тестування на визначення рівня, менеджер проконсультує вас щодо розкладу та надасть інформацію щодо того, скільки коштує курс. Оберіть групу зі зручним графіком, після чого менеджер вас зареєструє на курс підготовки до ЗНО з англійської мови або на курс підготовки до ЄВІ. Сплатити за навчання можна за допомогою особового онлайн-кабінету, доступ до якого ви отримаєте після запису в групу. 

 

Чому варто готуватися до ЗНО/НМТ/ЄВІ в LSE

 

Якщо ви готуєтеся до іспитів, таких як ЗНО, НМТ чи ЄВІ з англійської мови, вибір правильного курсу підготовки може визначити ваш успіх. Саме London School of English пропонує вам не просто курс, що допоможе досягти високого результату та впевненості у своїх знаннях. Підготовка до ЄВІ або підготовка до ЗНО з англійської з досвідченими викладачами LSE - це практичні заняття з акцентом на практику екзаменаційних вмінь, пробними тестами та аналізом помилок. Ці курси нададуть вам впевненість у своїх знаннях та навичках та дозволять скласти іспити без стресу. 

 

Ось що робить LSE гарним вибором школи з підготовки до ЄВІ й інших тестів з англійської в Україні:

 

1. Професійно складена програма. В LSE ми розуміємо, що потрібно для успішного складання іспитів. Тому наші програми підготовки розроблені з урахуванням завдань, які ви зустрінете під час тестування і містять пробні вправи. 

2. Досвідчені викладачі. Наша команда — це висококваліфіковані фахівці, які мають великий досвід у підготовці студентів до іспитів. Вони розкриють усі секрети успішного складання іспитів, які знають самі.

3. Інноваційні методи навчання. Використовуючи передові методики та технології, ми створюємо навчальне середовище, яке заохочує до активної участі та практики. Ви не просто читаєте правила граматики чи використання слів у посібниках — ви застосовуєте їх у реальних ситуаціях.

 

Запрошуємо вас на онлайн-навчання, на яке можна записатися у Києві, Одесі, Львові чи будь-якому іншому місті України!

Ми використовуємо cookie-файли для надання вам найбільш актуальної інформації. 
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь на використання cookie-файлів. 

Політика конфіденційності