Викладач LSE
Скотт Харланд
На ці та інші запитання відповідає експерт Скотт Харланд.
Отож, почнемо.
Так, IELTS можна скласти онлайн. Для цього потрібен ноутбук або комп’ютер з інстальованим програмним забезпеченням Inspera Exam Portal (його нескладно інсталювати) та стабільне підключення до інтернету. Зареєструватись можна через офіційний сайт ielts.org
Якщо наразі ви не в Україні й хочете дізнатися, чи є можливість скласти іспит там, де ви знаходитесь – перевірити можна тут https://ieltsregistration.britishcouncil.org/orsnbc
Ні, вони однакові!
Формат і часові обмеження онлайн іспиту – точно такі, як у центрі тестування. Під час онлайн-тестування використовується поєднання людських ресурсів та штучного інтелекту. Тест на говоріння проводиться у форматі відеодзвінка.
IELTS Online визнається багатьма установами та навчальними закладами світу. Однак перед реєстрацією на іспит варто упевнитися, чи приймає організація, до якої ви подаєте заявку, такий тип тесту.
General IELTS. Ця версія тесту підходить для всіх видів працевлаштування та еміграції. Вам слід обирати General IELTS, якщо ви, прикладом, вирішили переїхати до Канади, США, Ірландії, Великобританії, Нової Зеландії, Австралії, іншої англомовної країни.
Іспит IELTS General Training оцінює рівень володіння англійською в повсякденному контексті (дозвілля, робота, навчання, соціальне життя).
IELTS Academic складають студенти та професійні працівники, чиї навчання/робота безпосередньо пов’язані з англійською мовою. Результати іспиту показують, чи достатньо високий у кандидатів рівень англійської для того, щоб писати есе та розуміти тексти у фахових журналах, підручниках, періодичних виданнях, наукові статті, ін.
IELTS Academic оцінює рівень англійської мови з огляду на можливість навчатися та здобувати освіту в англомовному навчальному закладі. Він перевіряє здатність витримувати навчальні навантаження, читати та засвоювати матеріали англійською, писати есе тощо.
Частини Listening і Speaking однакові в обидвох іспитах. Щодо частин Writing та Reading, є відмінності. Завдання IELTS General відображають переважно робочі та соціальні ситуації, завдання IELTS Academic націлені на більш академічний контент.
При підготовці до IELTS важливо:
Найефективнішим варіантом навчання буде підготовчий курс з експертами IELTS.
Курс триває 8 тижнів, впродовж цього часу ми працюємо над усіма частинами іспиту IELTS.
Ми готуємо як до Academic, так і до General IELTS. Викладач цікавиться у студентів, який саме іспит вони планують складати. Від цього залежить структура уроків, характер домашніх завдань та вибір тем. Однак навички, які ми розвиваємо на курсі, та стратегії, які пропрацьовуємо, можна успішно застосовувати як на Academic, так і на General IELTS. Якщо це Academic, приділяємо багато часу письмовій частині, розглядаючи 7 різних варіантів написання цієї частини тесту.
Останній, 8-й тиждень підготовки - це Mock тест, тобто студенти тренуються і складають тест, максимально схожий на IELTS. Частини Listening та одна частина Writing виконуються студентами як домашнє завдання. На останньому уроці проводиться Speaking тест.
Домашні завдання на курсі є, і їх обов'язково потрібно виконувати, щоб закріпити набуті навички та знання.
На курсі використовуються матеріали з 5 різних джерел (ресурси з підготовки до іспиту). Перед кожним заняттям викладач надсилає pdf файли у телеграм групі. Отже, підручники купувати не треба!
*Рекомендований рівень приєднання до групи - В2 та вище.
Шкала оцінки градує від 1 (не володіє мовою) до 9 (кваліфіковано володіє мовою). Кандидати отримують оцінку від 1 до 9 за кожен із чотирьох модулів: аудіювання, читання, письмо, говоріння. Потім чотири отримані оцінки підсумовують об'єднаний бал як одну загальну оцінку за весь іспит.
9 - Expert user
Повне володіння мовою: адекватне, точне, швидке та повне розуміння. Відповідає рівню С2 за шкалою CEFR (The Common European Framework of Reference for Languages).
8 - Very good user
Цілком володіє мовою, лише випадкові несистематичні неточності та невідповідності. У незвичайних ситуаціях може виникнути нерозуміння. Добре підтримує комплексну детальну аргументацію. Рівень С1-С2 за шкалою CEFR.
7 - Good user
Володіє мовою, незважаючи на випадкові неточності, невідповідності та непорозуміння у деяких ситуаціях. Здебільшого добре володіє складною мовою та розуміє детальні пояснення. Рівень С1 за шкалою CEFR.
6 - Competent user
В основному ефективне володіння мовою, незважаючи на неточності, невідповідності та непорозуміння. Може використовувати та розуміти досить складну мову, зокрема, у знайомих ситуаціях. Рівень B2 за шкалою CEFR.
5 - Modest user
Частково володіє мовою, загальне розуміння сенсу здебільшого ситуацій, попри безліч помилок. Може підтримувати спілкування "на своєму полі". Рівень B1 за шкалою CEFR.
4 - Limited user
Володіння обмежується знайомими ситуаціями. Часті проблеми у розумінні та виразі. Не здатний використовувати складну мову. Рівень B1 за шкалою CEFR.
3 - Extremely limited user
Висловлює і розуміє лише загальний зміст у дуже знайомих ситуаціях. Часті провали у спілкуванні. Рівень A2 за шкалою CEFR.
2 - Intermittent user
Неможливе реальне спілкування, крім самого основного з використанням окремих слів або коротких формулювань у знайомих ситуаціях і першої необхідності. Серйозні труднощі у розумінні усної та письмової мови. Рівень A1 за шкалою CEFR.
1 - None user
Не має здатності до використання мови, крім окремих слів.
37
0
C2 або Proficiency: як досягти вільного володіння англійською мовою
Викладач LSE
Юлія Кулина
30 October 2024
268
1
Як використовувати соціальні мережі для практики англійської мови
LSE teacher
Iryna Vozna
30 September 2024
583
1
Різниця між British English та American English
Викладач LSE
Скотт Харланд
19 September 2024
360
0
Прийменники в англійській мові: правила використання
Викладач LSE
Валерія Глотова
10 September 2024
Ми використовуємо cookie-файли для надання вам найбільш актуальної інформації.
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь на використання cookie-файлів.