LSE teacher
Iryna Vozna
Згідно з дослідженням маркетологів Lifesight, за 2023 рік платформу Facebook відвідало 216,4 млрд людей. YouTube - 1,35 трлн. Тож ми - ні, не уявляємо: неважливо в якій мережі, але соціальний профіль є у кожного.
59,10% "сидять" в соціальних мережах з мобільних пристроїв. Про що це свідчить? Що вони (мережі) з нами усюди та завжди - коли ми їмо, стоїмо в черзі за кавою, їдемо в потязі чи сидимо під кабінетом у лікаря. З цього приводу можна або засмучуватися, або радіти. Ми в другому таборі - чому не радіти, якщо соціальні мережі можна перетворити на корисні інструменти для навчання? Зокрема англійської 😉
Про це в цій статті й поговоримо ⬇️
Якщо ви й досі не використовуєте соціальні мережі для вивчення англійської мови, то.. НАВІЩО вони вам? 😀
Порівняйте:
скролити vs скролити та вчити англійську.
Що б ви обрали? Для нас вибір очевидний.
Ми на 100% підтримуємо принцип брати від усього максимум. Тим паче глобально соціальні мережі вже давно перейшли з рангу дозвілля в освітній сегмент.
Якщо ви погоджуєтесь з цією думкою, давайте разом розбиратися, як використовувати соціальні платформи для вдосконалення мови.
Серед основних сучасних підходів використання соціальних мереж в процесі навчання ми виділили наступні:
це практичний посібник для розвитку навичок письма, говоріння та аудіювання. Спілкування в приватних повідомленнях можна реалізовувати через текст, аудіо чи відео. Якщо попри високий рівень граматики ви "I want to drink" замість "Iʼm thirsty" щоразу, як тільки потрібно говорити англійською, мерщій шукайте англомовних співбесідників для спілкування у Директі.
писати коментарі під дописами - це також суперспосіб покращити навички читання та письма. Більше з тим - практикувати вже вивчену лексику та неабияк розширити словниковий запас! Опоненти часом трапляються дуже красномовні - це спонукає на пошук влучних лексем для гідних відповідей.
споживання контенту англійською мовою має стати пріоритетним. І ми зараз не лише про фахові сторінки та спільноти студентів чи вчителів - будь-який англомовний лайфстайл блог може стати крутим посібником. Підпишіться на Джеймі Олівера, Девіда Бекхема чи Ханну Нілман, і ви будете постійно чути розмовну британську та американську англійську. Девід, до речі, завів курей та саджає троянди, тож на вас чекає вельми життєвий вокабуляр.
Щодо створення контенту, то і це варто спробувати англійською. По-перше, це цікаво, по-друге, дуже ефективно для подолання мовного барʼєру. Окрім позитивного впливу на розвиток мовленнєвих навичок, створення англомовного контенту сприяє розвитку креативності та творчого мислення.
Чому вартий уваги:
YouTube - одна з найбільших платформ для відеоконтенту, де можна знайти навчальні відео абсолютно різного формату.
У нього найбільша аудиторія в Україні серед повнолітніх — 23,5 мільйони юзерів 18+. Що це може означати в нашому контексті? Те, що платформа містить в більшості своїй якісний контент, гідний уваги 👌
Способи використання:
Чому вартий уваги:
Facebook за популярністю посідає другу сходинку після YouTube. В додаток до візуалів маємо мільйони співрозмовників, які постійно обмінюються інформацією в режимі реального часу.
Способи використання:
Чому вартий уваги:
Instagram один з небагатьох пропонує вивчення мови через візуальний контент. Привіт, візуали 👋
Платформа ідеальна для тих, хто краще сприймає та засвоює інформацію очима.
Способи використання:
Чому вартий уваги:
хоча вік аудиторії TikTok починається з 13 років (60% користувачів належать до покоління Z віком від 16 до 24), це найдинамічніша та найвпливовіша платформа. Там народжується більшість сучасних інтернет-трендів.
Способи використання:
Чому вартий уваги:
X - це платформа для коротких повідомлень, що дозволяє супершвидко ознайомлюватися з новинами та думками людей з усього світу. Її беззаперечна перевага в тому, що велика частка контенту має новинний характер. Тож добра порція ділової лексики забезпечена.
Способи використання:
Ми впевнені, що у вас є профілі щонайменше в трьох із перерахованих соціальних мереж. Але не впевнені, що ви використовували їх для практики англійської. Скажіть, що ми помиляємося 😎
Соціальні мережі - це потужний інструмент для вивчення англійської мови, який можна адаптувати під власні потреби та рівень знань. Використовуючи Facebook для спілкування, Instagram для креативного навчання, Twitter для читання та написання коротких текстів, YouTube для перегляду відеоуроків, а TikTok для інтерактивних челенджів, ви зможете в комплексі покращити свої мовленнєві навички.
Не бійтеся експериментувати і знаходити нові способи навчання, адже в соціальних мережах можливості безмежні.
96
1
5 фільмів до Різдва: створюємо святковий настрій, тренуємо англійську!
Контент-менеджер LSE
Дарина Коновалова
10 December 2024
182
0
Батьківський вибір: як навчати дитину англійської - у групі чи індивідуально
Викладач LSE
Наталя Савченко
19 November 2024
329
1
C2 або Proficiency: як досягти вільного володіння англійською мовою
Викладач LSE
Юлія Кулина
30 October 2024
1758
1
Різниця між British English та American English
Викладач LSE
Скотт Харланд
19 September 2024
Ми використовуємо cookie-файли для надання вам найбільш актуальної інформації.
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь на використання cookie-файлів.