Ваша школа: LSE Політехнічна, Київ

direction
Прийшла в LSE - відтепер улюблені мульти дивлюсь в оригіналі.

LSE Kids — це…

…курси, що закохають вашу дитину в англійську мову. Ми не будемо зубрити нові слова і розбирати теорію граматики.

 

На заняттях в нашій школі діти вчаться впевнено користуватися англійською в реальному житті. Уроки проходять офлайн в наших школах або в форматі онлайн.

 

Про що балакають герої улюблених мультфільмів, як спитати про потрібний товар у магазині та як не загубитися в аеропорту — про це і не тільки ми розкажемо на наших офлайн або онлайн уроках англійської.

Чому навчання в LSE - це ефективно та цікаво?

directions-icon

Регулярні тести зі зворотнім зв'язком від викладача для контролю прогресу у навчанні

directions-icon

Заняття у 100% англомовному середовищі із залученням найсучасніших навчальних матеріалів

directions-icon

Навчальні програми, націлені на складання міжнародних мовних іспитів

directions-icon

Контроль відвідуваності та виконання домашнього завдання

3-6 років
Почалося навчання - кінець іграм та веселощам? Тільки не в LSE!

3-6 років

Ми навчаємо дітей віком від 3 до 6 років за спеціальною програмою, що розроблена спеціалістами з англійської мови та фахівцями з дитячої психології.

 

Англійська для дошкільнят в LSE — це поєднання ігор та розваг із активним зануренням в англомовне середовище. Розмаїття завдань сприяє тому, що малюки краще запам'ятовують слова, фрази та речення.

 

Програма складається із 3-х рівнів навчання. У віці 3-6 років малюкам комфортно засвоювати до 130 нових слів за рік, тож на заняттях ми не перевищуємо цю кількість та презентуємо лексику у невеликих кількостях.

 

Групи для дошкільнят відкриті у школах:

 

КИЇВ: вул. А. Шептицького, 14 (метро Лівобережна)

 

ОДЕСА: вул. Академічна, 20-Б

 

ЛЬВІВ: вул. І. Франка, 68

6-12 років

like
abc
like
directions-2
directions-2

Шкільний вік — найкращий час для вивчення мови. Вповні усю важливість цих занять дитина відчує у майбутньому.

 

В LSE дітям легше звикнути до англомовного середовища, адже вчителі уникають перекладу на рідну мову. Ми пояснюємо новий матеріал за допомогою асоціацій, малюнків, карток тощо. Діти грають в ігри та працюють над різноманітними проєктами, що розвивають креативні й комунікативні навички, допомагають краще засвоїти вивчене.

 

Заняття проходять офлайн в наших школах або в онлайн форматі.

Крім загальної програми, діти також проходять підготовку до міжнародного іспиту з англійської мови Pearson English International Certificate (PTE). По закінченні курсу учні складають іспит в офіційному центрі тестування РТЕ та отримують міжнародний безстроковий сертифікат, де зазначено їхній рівень володіння мовою. Відтепер А1 буде не лише на словах, а й офіційно підтверджений британськими спеціалістами.

Експрес-курси
Відшліфуй англійську змолоду!

Експрес-курси

Маємо для школярів декілька офлайн / онлайн курсів на вибір. 

Розмовні курси. Цікаві теми для обговорень та додаткові вправи на опрацювання нових слів. Діти вчаться впевнено висловлювати свою точку зору, відкривають для себе щось нове та весело спілкуються зі своїми однолітками.

 

Граматичні курси. Граматика постійно викликає низку питань у всіх, хто вивчає англійську. Ми раз і назавжди визначимо, коли використовувати Present Perfect, куди ставити допоміжне дієслово та навіщо взагалі стільки часів в англійській мові. 

 

Курси із залученням відеоматеріалів. Англійська, як і будь-яка інша мова, є живою та динамічною. Щоб говорити як сучасні англомовні діти, потрібно слідкувати за всіма змінами у мові. На курсах учні дивляться топові англомовні YouTube-відео, що дозволяє практикувати саме сучасну англійську.