Ваша школа: LSE Online, Україна

direction
Прийшла в LSE - відтепер улюблені мульти дивлюсь в оригіналі.

LSE Kids — це…

КУРСИ, ЩО ЗАКОХАЮТЬ ВАШУ ДИТИНУ В АНГЛІЙСЬКУ МОВУ.

Ми не будемо зубрити нові слова і розбирати теорію граматики. На заняттях в нашій школі діти вчаться впевнено користуватися англійською в реальному житті. Про що балакають герої улюблених мультфільмів, як спитати про потрібний товар у магазині та як не загубитися в аеропорту — про це і не тільки ми розкажемо на наших курсах. 

Заняття проходять онлайн або офлайн у Києві (школа на м. Лівобережна, вул. А. Шептицького, 14)

Чому навчання в LSE - це ефективно та цікаво?

directions-icon

Регулярні тести зі зворотнім зв'язком від викладача для контролю прогресу у навчанні

directions-icon

Заняття у 100% англомовному середовищі із залученням найсучасніших навчальних матеріалів

directions-icon

Навчальні програми, націлені на складання міжнародних мовних іспитів

directions-icon

Контроль відвідуваності та виконання домашнього завдання

5-6 років
Почалося навчання - кінець іграм та веселощам? Тільки не в LSE!

5-6 років

Онлайн-курс англійської First Look розроблений для дітей 5-6 років, які знаходяться на ранніх етапах мовленнєвого розвитку. Навчальна програма має на меті познайомити дошкільнят з англійською мовою у веселій та захоплюючій формі, зосереджуючись на розвитку у дітей базових навичок: слухання, говоріння та опанування базової лексики.

Курс включає інтерактивні вправи, пісні, ігри та розповідання історій: усе, щоб підтримувати мотивацію дітей до навчання та їх активну участь у занятті. Викладач використовує флеш-картки, малюнки та анімацію, щоб зробити процес навчання маскимально цікавим. 

Онлайн-заняття тривають 50 хвилин: це оптимальна тривалість уроку для того, щоб дитина у віці 5-6 років залишалася у фокусі та не нудилася.

Ми розуміємо, що у цьому віці діти ще не можуть довго концентрувати увагу на одному й тому ж процесі та легко відволікаються, тож зробили наші онлайн-заняття на курсі First Look максимально інтерактивними, зі зміною типів активності протягом заняття.  

 

6-12 років

like
abc
like
directions-2
directions-2

    Шкільний вік — найкращий час для вивчення мови. Вповні усю важливість цих занять дитина відчує у майбутньому.

    В LSE дітям легше звикнути до англомовного середовища, адже вчителі уникають перекладу на рідну мову. Ми пояснюємо новий матеріал за допомогою асоціацій, малюнків, карток тощо. Діти грають в ігри та працюють над різноманітними проєктами, що розвивають креативні й комунікативні навички, допомагають краще засвоїти вивчене.

    Заняття проходять в онлайн форматі або офлайн у Києві (школа на м. Лівобережна, вул. А. Шептицького, 14).

Експрес-курси
Відшліфуй англійську змолоду!

Експрес-курси

    Маємо для школярів декілька онлайн курсів на вибір. 

    Розмовні курси. Цікаві теми для обговорень та додаткові вправи на опрацювання нових слів. Діти вчаться впевнено висловлювати свою точку зору, відкривають для себе щось нове та весело спілкуються зі своїми однолітками.

    Граматичні курси. Граматика постійно викликає низку питань у всіх, хто вивчає англійську. Ми раз і назавжди визначимо, коли використовувати Present Perfect, куди ставити допоміжне дієслово та навіщо взагалі стільки часів в англійській мові. 

    Курси із залученням відеоматеріалів. Англійська, як і будь-яка інша мова, є живою та динамічною. Щоб говорити як сучасні англомовні діти, потрібно слідкувати за всіма змінами у мові. На курсах учні дивляться топові англомовні YouTube-відео, що дозволяє практикувати саме сучасну англійську.