Ваша школа: LSE Online, Україна

Курси англійської онлайн фото 1

Курси англійської онлайн

Пройти вступний тест
Курси англійської онлайн фото 2
LSE Online - найкраща онлайн-школа англійської мови! Чекаємо на заняттях)

London School of English пропонує онлайн-курси англійської мови

Курси англійської мови онлайн в London School of English - це ваш шлях до мовної незалежності! 

Онлайн-курси англійської мови в LSE проводяться за підручниками популярних міжнародних видавництв: Pearson та Cambridge. Студенти занурюються в англомовне середовище протягом усього заняття, вивчаючи сучасні розмовні конструкції.

Програма онлайн навчання англійської мови не побудована на абстракції, а відтворює реальні життєві ситуації на заняттях, що дозволяє побачити якісний прогрес у вивченні мови.

Курси Англійської онлайн розроблені для дітей від 6 років, підлітків та дорослих. Групи формуються як за віком, так і за рівнем знань. Записатися в групу можна за результатами безкоштовного онлайн-тесту.

Курси англійської онлайн для дітей

like
abc
like
Курси англійської онлайн фото 3
Курси англійської онлайн фото 4

Заняття з англійської онлайн в LSE допомагають дітям легше звикнути до англомовного середовища, адже вчителі уникають перекладу на рідну мову. Ми пояснюємо новий матеріал за допомогою асоціацій, малюнків, карток, інших інтерактивних матеріалів тощо. Діти працюють в парах та в командах над різноманітними проєктами, що розвивають креативні й комунікативні навички, допомагають краще засвоїти вивчене.

Курси англійської онлайн для дітей в LSE - це:

 • Регулярні тести зі зворотнім зв'язком від викладача для контролю прогресу у навчанні
 • Заняття у 100% англомовному середовищі із залученням найсучасніших навчальних матеріалів
 • Навчальні програми, націлені на складання міжнародних мовних іспитів
 • Контроль відвідуваності та виконання домашнього завдання

Навчання проходить на платформі Zoom, для вивчення англійської онлайн потрібні лише ноутбук та якісний Інтернет:)

Групи формуються за рівнем знань дитини та за віком учнів. Записатися в групу можна за результатами безкоштовного онлайн-тесту на визначення рівня.  

Курси англійської онлайн для підлітків

like
abc
like
Курси англійської онлайн фото 5
Курси англійської онлайн фото 6

Підлітки вивчають граматику і лексику, що відповідають рівням А2-В2. Після закінчення останнього рівня Secondary Advanced підлітки володіють рівнем С1 та готові до вступу у вітчизняні та закордонні навчальні заклади.

На онлайн-заняттях в LSE ми багато уваги приділяємо покращенню навичок говоріння та аудіювання, що потрібні у повсякденному спілкуванні.

Курси англійської онлайн для підлітків в LSE - це:

 • Онлайн заняття у 100% англомовному середовищі на усіх рівнях
 • Оцінювання прогресу кожного студента за допомогою регулярних тестів зі зворотнім зв'язком викладача щодо помилок
 • Орієнтація навчальних програм на складання міжнародних мовних іспитів та ЗНО з англійської мови
 • Спілкування у колі однолітків на актуальні та цікаві для підлітків теми, розвиток критичного мислення та навичок, необхідних для успішного майбутнього

Курси англійської онлайн для дорослих

like
abc
like
Курси англійської онлайн фото 6
Курси англійської онлайн фото 7

На онлайн-заняттях студенти з головою занурюються в англомовне середовище — викладачі не застосовують переклад та пояснюють весь матеріал англійською за допомогою жестів, картинок, презентацій та інших інтерактивних матеріалів. Так ви позбавитесь почуття розгубленості, коли доведеться розмовляти з іноземцями у реальному житті.

Крім постійної комунікації в онлайн-класі, ви будете працювати з інтерактивними навчальними ресурсами, читати адаптовану літературу англійською та дивитися відеоблоги in English. Так ви зможете краще засвоїти граматику, розвинути навички читання і письма та збагатити словниковий запас.

Заняття проводять як носії мови, так і українські викладачі. Навчання проходить на платформі Zoom.

Курси англійської онлайн для дорослих в LSE - це:

 • 100% англомовне середовище на заняттях, міжнародна команда кваліфікованих викладачів 
 • Сучасні, інтерактивні та якісні навчальні ресурси від провідного міжнародного видавництва Pearson
 • Оцінка прогресу кожного студента за допомогою регулярних тестів зі зворотнім зв'язком викладача щодо помилок
 • Комфортний графік навчання

Групи формуються за рівнем знань англійської мови. Записатися в групу можна за результатом безкоштовного онлайн-тестування на визначення рівня.

В умовах стрімкого розвитку сучасного світу англійська мова стає все важливішою складовою успішної комунікації та професійного зростання. Запрошуємо вас на онлайн-курси англійської мови від LSE — школи, яка займається навчанням студентів з усієї України вже майже 30 років. Навчання з нами — це не просто збільшення лексичного запасу чи вивчення граматики, це шлях до високого рівня мовної компетенції та академічного вдосконалення мови. Пройдіть безкоштовне тестування на визначення рівня та почніть навчання вже зараз!

 

Види онлайн-курсів англійської

 

Вивчення англійської стає захопливим процесом завдяки різноманіттю онлайн-курсів від школи LSE. Незалежно від ваших потреб та рівня володіння мовою, у нас є ідеальний варіант, який стане ключем до успішного її вивчення. Ви можете обрати один з онлайн-курсів англ. мови у нашій школі:

 

1. Курси для дорослих.

Основи мови та поглиблене вивчення. Від початкового рівня до вільного володіння — оберіть свій шлях у вивченні англійської відповідно до ваших знань та потреб.

Розмовні клуби. Практикуйте мову в невимушеній атмосфері, обговорюючи актуальні теми й спілкуючись з викладачами та однодумцями з різних країн.

 

2. Онлайн-курси для дітей і підлітків.

Освіта через гру. Інтерактивні уроки, ігри та розваги, що сприяють вивченню мови молодшими студентами.

Підготовка до екзаменів ЗНО, IELTS, Cambridge. Спеціалізовані курси, які допоможуть підготуватися до мовних іспитів, необхідних для вступу до вишів та освіти за кордоном. 

 

3. Онлайн-курси для підготовки до міжнародних екзаменів.

IELTS, PEIC та Cambridge. Готуйтеся до міжнародних іспитів з найкращими викладачами та доступом до високоякісних навчальних матеріалів.

 

4. Ділова англ. мова. Навички комунікації в бізнес-середовищі, робочий вокабуляр та актуальні soft skills.

 

А ще у нас ви можете вивчати французьку мову від початкового рівня або поглибити вже наявні знання.

 

Вартість онлайн-курсів англійської мови

 

Один з ключових факторів, який цікавить багатьох, це те, скільки коштують курси. Будьте впевнені, що ціна за навчання варта тих знань, які ви отримаєте. У нас ви можете купити курси англійської онлайн за ціною від 2280 гривень на місяць за базові програми, та до 7800 гривень і більше за спеціальні курси для поглибленого вивчення мови чи підготовки до міжнародних екзаменів. Ви можете записатися на онлайн-курси англійської мови вже сьогодні й почати навчання з Лондонською школою якнайшвидше.

 

Що входить у вартість онлайн-курсу

 

При замовленні курсів англійської мови онлайн на вас чекає комплексний освітній пакет. У вартість наших онлайн-курсів входять:

 

1. Технічна підтримка. Ми відповідаємо на всі питання клієнта, консультуємо, надаємо технічну підтримку, якщо виникнуть проблеми з користуванням ZOOM або електронним підручником. Також у нас є онлайн-кабінет, де студенти можуть переглядати записи уроків, отримувати домашнє завдання, платити за навчання в декілька кліків

2. Заняття з кваліфікованими викладачами, інтерактивні завдання, навчальна програма, розроблена у відповідності до міжнародних мовних стандартів.

3. Сертифікат про завершення. Офіційний сертифікат від LSE, що підтверджує успішно завершений курс та зазначає рівень володіння мовою. Онлайн-курси англійської мови з сертифікатом — це пряма інвестиція у ваше майбутнє.

 

Наші курси — це не лише знання, але й повноцінний інструментарій для досягнення успіху в навчанні.

 

Як проходять заняття

 

В LSE ми прагнемо зробити процес вивчення англ. мови не лише ефективним, а й цікавим. Наші онлайн-курси розроблені таким чином, щоб надати студентам максимальну свободу та підтримку. Деякі особливості наших занять:

1. Онлайн-уроки. Заняття проводяться у зручному форматі на платформі Zoom. Ви можете брати в них участь з будь-якої точки України чи іншої країни. 

2. Інтерактивні вправи, дискусії, робота в групах. Використання цікавих інтерактивних вправ та групових завдань забезпечує ефективну комунікацію між студентами та вчителем.

3. Оцінювання та фідбек. Наші курси вивчення англійської мови онлайн направлені на повний аналіз і розвиток усіх мовленнєвих навичок учнів. Отримання конструктивного зворотного зв'язку від викладачів для визначення прогресу та виправлення помилок дає змогу слідкувати за розвитком учня.

4. Заняття в групах. Командна робота для спільного виконання завдань та обміну досвідом — важлива складова вивчення англійської онлайн.

5. Особистий контакт з викладачем. Кожен має можливість напряму звернутися до викладача, навіть якщо навчання проходить у групі.

6. Використання сучасних технологій. Ми в LSE використовуємо сучасні технології та інтерактивні навчальні ресурси для підвищення ефективності навчання.

 

Заняття на наших курсах адаптовані до сучасного темпу життя, що забезпечує ефективність та комфорт вивчення англійської мови онлайн. 

 

Як відбувається оплата

 

Після проходження тестування на визначення рівня, менеджер проконсультує вас щодо розкладу та надасть інформацію щодо того, скільки коштує курс занять на вашому рівні. Оберіть групу курсу зі зручним графіком, після чого менеджер вас зареєструє в групу. Сплатити за навчання студенту можна за допомогою особового онлайн-кабінету, доступ до якого ви отримаєте після запису в групу. 

 

Як почати вивчати англійську онлайн

 

Щоб почати вивчати онлайн англійську, потрібно пройти тест на визначення рівня, після чого ви зможете отримати консультацію менеджера школи, обрати групу та почати свій освітній шлях. Ми завжди супроводжуємо всіх наших учнів відносно технічних питань. 

 

Переваги вивчення англійської у школі LSE

 

Вивчення мови у Лондонській школі англійської — це не лише про освіту, але й про особистісний розвиток загалом. Давайте поглянемо на ключові переваги вивчення мови у школі LSE:

1. Досвідчені викладачі. Наші викладачі — це професіонали з глибоким педагогічним досвідом та міжнародними кваліфікаціями, готові допомогти на кожному етапі навчання. У нас працюють як українські вчителі, так і педагоги з Великобританії, США, Канади та інших країн, що є носіями мови. 

2. Широкий вибір курсів. Великий спектр курсів для всіх рівнів, від початківців до людей, що гарно володіють мовою, забезпечує вибір опцій, що відповідають вашим цілям та потребам.

3. Можливість визначення цілей навчання. Визначте свої цілі (покращення навичок говоріння, підготовка до тестів тощо), а наші вчителі нададуть вам підтримку у навчанні. 

4. Інноваційні методи освіти. Використання сучасних технологій та інтерактивних методів робить навчання більш доступним і цікавим.

5. Сертифікація. Офіційний сертифікат від LSE підтверджує ваші досягнення, що може бути корисним доповненням до вашого резюме. Ми також готуємо студентів до міжнародних іспитів, що надає можливість отримати міжнародно визнане підтвердження рівня.

6. Підтримка та зворотний зв'язок. Наша команда готова надати вам необхідну підтримку та вчасний зворотний зв'язок на кожному етапі навчання. Також кожен студент буде мати зручний особовий онлайн-кабінет, де може переглядати записи уроків та платити за навчання.

7. Можливість пройти безкоштовний вступний тест. Безкоштовний вступний тест допоможе визначити рівень знань студента та підібрати для нього відповідний курс. 

 

Обирайте LSE й ви отримаєте не лише знання іноземної мови, але й цінний досвід розвитку та самовдосконалення. Відмінне знання англійської — це стрімкий професійний та особистісний розвиток, якщо ви навчаєтесь у школі LSE.

Ми використовуємо cookie-файли для надання вам найбільш актуальної інформації. 
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь на використання cookie-файлів. 

Політика конфіденційності