Ваша школа: LSE Online, Україна

Про нас

Найкраща онлайн-школа англійської мови для дітей та дорослих

icon-about

Підключайся до занять з будь-якого куточку світу та вивчай англійську разом з міжнародною командою викладачів LSE Online!

Про нас фото 1
Викладаємо англійську з 1996 року
Про нас фото 2
Про нас фото 3
Маємо надпотужну міжнародну команду викладачів
Про нас фото 4
Про нас фото 5
Про нас фото 6

Перша Лондонська школа англійської мови була відкрита у 1996 році. Заснували її британські та українські партнери, один з яких – вчитель з Лондону Шон Харті. Саме під його керівництвом компанія успішно зростала та розвивалась – свого часу LSE Group налічувала 10 освітніх закладів в Києві, Одесі, Донецьку та Львові. За 27 років роботи до LSE долучилось понад 70 000 студентів. Наймолодшому було 3, найстаршому - 64 роки. Ті студенти, які навчались у нас 20 років тому, змогли оцінити ефективність комунікативної методики та потужність міжнародної команди викладачів. Сьогодні вони записують до LSE своїх дітей. Ми невпинно радіємо і пишаємося бути частинкою ваших сімейних цінностей!

У період пандемії COVID-19 всі школи LSE перейшли на онлайн-навчання, команда викладачів швидко опанувала онлайн-ресурси для ефективного викладання англійської. Саме ці знання і навички, а також відданість своїй справі та людям, допомогли нам вистояти під час війни та зберегти більшість викладачів і студентів. Попри всі складнощі, було відкрито ще одну школу у Вроцлаві, Польща. Підтримуючи своїх за кордоном, пропонуємо кожному українцю у Вроцлаві 20% знижки на всі офлайн-заняття протягом року!

Про нас фото 7

Всі викладачі Лондонської школи англійської мови — як носії мови, так і українські фахівці — мають міжнародний досвід роботи та престижні Кембриджські сертифікати у сфері викладання англійської мови CELTA/DELTA. Більшість викладачів є екзаменаторами іспитів Pearson та Cambridge.

Познайомитися з викладачами
Про нас фото 8
Про нас фото 9

LSE — це зручний онлайн-формат навчання, кваліфіковані викладачі, 60% груп з носіями мови, широкий вибір навчальних програм та англійська для будь-якого віку. Це саме та онлайн-школа англійської мови, яку ви шукаєте!

like
abc
like

Друзі та
партнери школи

Ми використовуємо cookie-файли для надання вам найбільш актуальної інформації. 
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь на використання cookie-файлів. 

Політика конфіденційності