Ваша школа: LSE Online, Україна

Умови використання

Правила для слухачів онлайн-груп

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «ЛОНДОНСЬКА ШКОЛА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ»

(далі – Лондонська школа англійської мови)

1. Як організовано навчання в онлайн-групах

1.1. Навчання проходить на платформі Zoom.us.

1.2. Менеджер направить вам інструкції з користування платформою. Код доступу до уроку Замовник отримує у день першого заняття. Абсолютно заборонено передавати код доступу до онлайн-уроку стороннім особам.

1.3. Для оперативного надсилання домашнього завдання, а також для роботи на уроках Лондонська школа англійської мови створює Телеграм групи. Замовник отримує запрошення приєднатись до Телеграм групи від свого викладача. Викладачі можуть відповідати на запити Замовника або Слухача у Telegram групі лише у робочі години з понеділка по п’ятницю з 9:00-21:00.

1.4. Електронну версію підручників можна придбати за посиланням, надісланим менеджером центру в Телеграм групу.

 

2. Загальні правила поводження на онлайн-уроці та рекомендації

2.1. Необхідно приєднуватись до уроку вчасно та тільки під справжніми іменами та прізвищами. Не допускається використання нік-імен.

2.2. Важливо, щоб Слухачі завжди використовували камеру під час заняття. Якщо з технічних причин Слухач не може вмикати камеру, це може вплинути на ефективність навчального процесу.

2.3. Під час заняття бажано користуватись навушниками та знаходитись в окремій кімнаті без сторонніх звуків.

2.4. Для уроку Слухачеві необхідно мати підручник і робочий зошит, якщо вони передбачені програмою курсу.

2.5. Рекомендуємо вчасно виконувати домашнє завдання. Пам’ятайте, що принаймні 50% Вашого успішного навчання – це самостійна робота.

2.6. Нерегулярне відвідування занять та невиконання домашнього завдання можуть призвести до погіршення успішності засвоєння знань та отримання незадовільного результату. У разі пропуску Замовником заняття, Виконавець може надсилати відеозапис пропущеного уроку Замовнику (протягом планових/екстрених відключень електроенергії), замовник отримує домашнє завдання та самостійно опрацьовує пропущений матеріал.

2.7. На уроках необхідно розмовляти виключно англійською мовою.

2.8. Слухачі повинні з повагою ставитись до викладачів та інших слухачів.

2.9. Просимо не відволікатися під час уроку на розмови по мобільному телефону та інші справи, це знизить ефективність навчання та може відволікати інших учасників уроку.

3. Слухачам забороняється:

3.1. Порушувати навчальну дисципліну, а також підбурювати інших слухачів до порушення навчальної дисципліни.

3.2. Приєднуватись до заняття під впливом алкоголю або наркотиків.

3.3. Їсти або жувати гумку під час заняття.

3.4. Під час заняття створювати галас, відвертати увагу інших слухачів від занять.

3.6. Вживати непристойні вирази і жести.

3.7. Записувати урок будь-якими засобами аудіо- або відеофіксації.

4.1. Тести

4.1.1. Протягом курсу загальної англійської дорослі слухачі здають 1-2 поточних тести (залежно від рівня) та 1 фінальний. Діти та підлітки протягом курсу загальної англійської здають 2 поточних тести та 1 фінальний. Складання тестів обов’язкове, якщо слухачі бажають отримати сертифікат про закінчення поточного рівня та перейти на наступний.

4.1.2. Два зауваження за списування під час тестів тягне за собою недійсність тесту та робить неможливим отримання сертифікату про закінчення поточного рівня та перехід слухача на наступний.

4.1.3. Слухачі повинні набрати мінімум 60% по кожній окремій частині тесту.

4.1.4. Якщо слухач не набирає 60% за однією з частин фінального тесту, за рішенням Директора школи йому надається можливість перездачі тесту або рекомендується повторити рівень повністю.

4.2. Міжнародні екзамени

4.2.1. Програма деяких рівнів включає в себе підготовку до міжнародних екзаменів Пірсон або Кембридж, за результатами яких Слухач отримує міжнародний сертифікат.

4.2.2. Під час воєнних дій міжнародні іспити можливо скласти виключно поза межами України. Точні дати та вартість іспитів дізнавайтесь в екзаменаційних центрах додатково.

5. Система інформування Слухачів

5.1. Усі позакласні заходи та новини Лондонської школи англійської мови повідомляються слухачам через викладачів на уроках. Окрім цього, будь-яка важлива подія або зміни в розкладі роботи школи відображаються у Телеграм групах. Просимо звертати увагу на ці повідомлення, адже це важливо в першу чергу для Вас! У зв’язку з тим, що в школі займається багато слухачів, ми не завжди маємо змогу телефонувати усім нашим клієнтам.

З усіма організаційними запитаннями Замовник може звертатися на лінію підтримки, яка працює у такому режимі:

З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 21:00, в суботу з 9:00 до 14:00.

Телефон +380733645474

Ми використовуємо cookie-файли для надання вам найбільш актуальної інформації. 
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь на використання cookie-файлів. 

Політика конфіденційності