Ваша школа: LSE Online, Україна

Офлайн-англійська у Львові (з вересня 2024) фото 1

Офлайн-англійська у Львові (з вересня 2024)

Пройти вступний тест
Офлайн-англійська у Львові (з вересня 2024) фото 2
Чекаємо вас за адресою: м. Львів, вул. І. Франка, 68

LSE Львів - це...

комфортне навчання англійської офлайн для дітей та дорослих в західній Україні. Відновлюємо офлайн-заняття у нашій школі за адресою вул. І. Франка, 68 вже у вересні 2024!

Офлайн-навчання в LSE Львів саме для вас, якщо ви:

 • прагнете опановувати англійську мову у контексті реального життя
 • зацікавлені в живій взаємодії зі студентами та викладачами
 • живете у Львові та зацікавлені у вивченні англійської в найкращій мовній школі 

На вас чекає повне живе занурення в англомовне середовище з кваліфікованими викладачами - носіями мови та українськими фахівцями, які мають багаторічний досвід викладання англійської за комунікативною методикою.

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест вже сьогодні та запишіться на лист очікування. Щойно розклад офлайн-занять буде затверджено, ми зв'яжемося з вами та зареєструємо на заняття в Лондонську школу англійської мови у Львові.

Чому варто вивчати англійську в LSE Львів?

Зручне розташування: наша школа знаходиться в самому серці Львова, на вул. І. Франка, 68. Швидкий та легкий доступ для мешканців міста.

Зручне розташування: наша школа знаходиться в самому серці Львова, на вул. І. Франка, 68. Швидкий та легкий доступ для мешканців міста.

Безпека передусім: у приміщенні школи є підвальні кімнати, які мають два виходи та можуть використовуватися як укриття.

Безпека передусім: у приміщенні школи є підвальні кімнати, які мають два виходи та можуть використовуватися як укриття.

Насичена розмовна практика. Програми курсів побудовані на комунікативній методиці - повне занурення в англомовне середовище на кожному занятті.

Насичена розмовна практика. Програми курсів побудовані на комунікативній методиці - повне занурення в англомовне середовище на кожному занятті.

Унікальні навчальні ресурси. На заняттях використовуються автентичні сучасні навчальні матеріали видавництва Pearson.

Унікальні навчальні ресурси. На заняттях використовуються автентичні сучасні навчальні матеріали видавництва Pearson.

Офлайн-англійська у Львові (з вересня 2024) фото 5
Жива сучасна англійська для дітей у середмісті Львова

Офлайн-англійська для дітей у Львові

Курси англійської для дітей в LSE Львів - це:

 • сучасні методики та прийоми викладання англійської, заняття із повним зануренням в англомовне середовище від самого початку вивчення мови
 • професійні навчальні ресурси міжнародних видавництв, що містять цікаві граматичні завдання та живу сучасну лексику
 • детальний фідбек щодо прогресу учнів, перевірка засвоєного матеріалу, контроль відвідуваності занять та виконання домашнього завдання
Офлайн-англійська у Львові (з вересня 2024) фото 6
Англійська для підлітків в LSE Львів - ключ до успішного майбутнього!

Офлайн-англійська для підлітків у Львові

Курси англійської для підлітків в LSE Львів - це:

 • потужна розмовна практика на кожному занятті - жива сучасна англійська для життя тут і зараз
 • цікаві теми, підібрані з урахуванням віку та інтересів. Теми, які захоплюють та спонукають до говоріння, забувши про мовний барʼєр
 • розвиток soft skills та критичного мислення, необхідних для майбутнього навчання та роботи
 • програми з підготовки до міжнародних мовних іспитів та НМТ/ЗНО
Офлайн-англійська у Львові (з вересня 2024) фото 7
Приєднуйтеся до ком'юніті LSE!

Офлайн-англійська для дорослих у Львові

Англійська для дорослих в LSE Львів - це:

 • ефективна та комплексна програма навчання: тренування усіх мовленнєвих навичок 
 • сучасні навчальні ресурси з актуальними темами сьогодення та цікавим відеоконтентом від ВВС та інших авторитетних джерел
 • навчальні програми для усіх рівнів
 • 100% англомовне середовище - почніть говорити англійською вже на першому занятті!

Школа англійської мови Львів

Знання англійської мови дає змогу почуватися вільно у більшості країн світу, значно збільшити шанси на вступ до омріяного навчального закладу та отримання високооплачуваної роботи. Курси в Лондонській школі англійської мови у Львові розроблені для усіх рівнів знань. До того ж, всі навчальні курси англійської мови побудовані таким чином, щоб знання гарно сприймалися слухачами різних вікових категорій та враховували потреби учнів.

 

Рівень знання іноземної мови: важливі аспекти

Вивчення англійської варто почати з визначення основних цілей у навчанні та свого рівня. За міжнародною шкалою CEFR існують наступні рівні володіння мовами:

1. Базовий рівень (A1–A2). Знання іноземної на базовому рівні А1 визначається вмінням  розуміти та використовувати при спілкуванні прості фрази та вирази. Рівень A2, який ще ідентифікують як Нижче середнього — це вміння спілкуватися у простих життєвих ситуаціях, використовуючи часто вживані фрази. Рівень передбачає базове володіння письмом, розуміння основної лексики та граматики.

2. Середній рівень (B1–B2). Рівень В1 характеризує здатність виразно спілкуватися та розуміти більшість звичайних побутових розмовних тем. На цьому рівні ви можете читати та розуміти прості тексти, писати повідомлення. Рівень Вище середнього B2 (незалежний користувач) означає здатність людини виразно спілкуватися не тільки у побуті, а й на теми, що потребують спеціальних знань. Ті слухачі, що хочуть здобути рівень Вище середнього, мають вміти читати складні тексти та викладати власні думки у письмовій формі. Рівень Вище середнього є достатнім для ведення бізнес комунікації та надає змогу розуміти та спілкуватися з партнерами англійською.

3. Професійний рівень (C1–C2). Високий рівень гарантує розуміння та використання мови в різних контекстах, надає змогу аналізувати складні тексти та ситуації, критично мислити англійською. Рівень С2 означає вільне володіння іноземною мовою майже на рівні носія мови. Людині під силу використовувати англійську для різних цілей, вести діалог без помилок у складанні речень та вимові.

 

Варто зазначити, що система розподілу за рівнями знань є загальним орієнтиром, і досить часто рівень знань мови може коливатися в межах кожного діапазону певної категорії. Ціна курсу та час вивчення іноземної до бажаного рівня залежить від багатьох факторів.

 

Висока  мотивація значно скорочує терміни опанування мови, і тому досить часто дорослі слухачі, що прийшли до навчального закладу без жодних навичок комунікації англійською, вже за 5 місяців опановують початковий рівень знань. Якщо ваша ціль - вільне володіння англійською мовою, мінімальний рівень, якого вам треба досягти - В2. Завдяки методикам, що дають змогу зануритися у мовне середовище, а також в залежності від вашого поточного рівня знань та інтенсивності занять, опанувати знання рівня В2 можливо за період від 5 місяців до 2 років.

 

Англійська для дорослих та дітей у Львові

В Лондонській школі англійської мови у  Львові та у філіалах школи в інших містах України використовується система розподілу курсів на молодшу, середню та старшу віковіу категорії. В рамках кожного вікового діапазону студенти отримують знання в межах певного рівня досягнень.

Дитячі курси містять матеріали, доступні для розуміння дітьми віком від 5 до 12 років. Вивчення англійської мови у Львові у школі LSE зазвичай проходить у формі гри. При опрацюванні матеріалу використовують дидактичні матеріали (в тому числі в інтерактивній формі).

 

Методики вивчення англійської у молодшій групі мають на меті розвинення у слухачів практичних навичок розуміння. Навчальний план передбачає адаптацію у мовному просторі. Для легкого засвоєння матеріалу викладачі курсів вивчення англійської мови у Львові  використовують настільні ігри, сучасні інтерактивні навчальні матеріали, виконують разом з дітьми творчі англомовні проєкти, а в рамках тренування вимови приділяють увагу віршам, пісням та коротким розповідям.

 

Такий підхід дає педагогам змогу зацікавити дитину, зосередити її увагу на розмовній англійській. Слухачі молодшої вікової групи завдяки використанню відео-, аудіо- та мультимедійних засобів мають змогу зосередити свою увагу на сприйнятті мови природним шляхом та без стресу зануритися у мовне середовище.

 

Навчальний план курсів для підлітків 13-17 років більше уваги приділяє усному та письмовому мовленню. В навчанні використовуються матеріали, що охоплюють цікаві для цієї вікової категорії теми. Завдяки сучасним технологіям та навчальним ресурсам від міжнародних видавництв вивчення мови буде цікавим та доступним. Вивчення мови у середній віковій категорії також включає підготовку до НМТ/ЗНО та мовних іспитів PEIC й Cambridge. 

 

Старша вікова категорія найчастіше ставить на меті досягти рівня B2 для вільного спілкування. Для дорослих слухачів Лондонська школа англійської мови у Львові пропонує стандартні комплексні курси загальної англійської мови, розраховані на 5 місяців навчання на кожному рівні. В рамках таких програм акцент робиться на практичному використанні мови в різних сферах життя, що стосуються роботи, подорожей, побуту та найпоширеніших ситуацій, з якими люди стикаються в реальному житті англомовного суспільства.

 

Якщо ставити на меті досягнення професійних рівнів С1-С2, слід звернути увагу на курси загальної англійської English Studies, підготовку до міжнародних Кембриджських іспитів C1 Advanced (CAE) та C2 Proficiency (CPE), а також на курси для вдосконалення навичок професійної комунікації англійською мовою Business Language Skills. Слухачі курсів англійської мови у Львові мають змогу вивчити професійну лексику та набути навичок, які допоможуть грамотно вести перемовини, створювати презентації, усно та письмово користуватися сучасними засобами комунікації. В рамках бізнес курсу студенти також вивчають соціокультурні особливості бізнесу в англомовних країнах, що дає можливість зрозуміти місцеві звичаї, правила та норми, та легше знайти спільну мову з англомовним колегою.

 

Слухачам, які потребують швидкого результату, варто звернути увагу на розмовні або граматичні експрес-курси, а також на літні інтенсиви. Заняття проходять офлайн в групах в школі на вул. І. Франка, 68, також існує опція вчити англійську онлайн в онлайн-відділенні школи.

 

Онлайн або офлайн-заняття

Заняття в режимі офлайн допомагають викладачу та слухачеві встановити тісний контакт. Викладач має змогу швидко відреагувати на запитання свого учня, виправити помилки та надати індивідуальні рекомендації щодо прогресу у навчанні. Вивчення мови в традиційному офлайн-форматі підходить прихильникам живого спілкування. 

 

Перевагами занять в форматі онлайн є можливість займатися англійською з будь-якого населеного пункту. Важливими вміннями для навчання в такому режимі є зосередженість на процесі та постійна підтримка мотивації. Запис на  курси англійської у Львові відбувається за результатами безкоштовного вступного тестування. Тест складається з граматичної та усної частин, пройти тест можна онлайн або в офісі школи за попереднім записом. Записатися на тест можна онлайн на сайті школи, або за телефоном.

 

Іноземна з Лондонською школою англійської мови LSE: запис, скільки коштує та особливості навчання

Всім охочим вивчити англійську на комплексному загальному курсі, або удосконалити розмовну англійську на експрес-курсах, варто завітати до сучасної школи англійської LSE, засновану у 1996 році британськими та українськими партнерами. З часу заснування LSE Group у наших школах, розташованих у Києві, Одесі та Львові, англійську опанували більш ніж 70 000 студентів. За статистикою компанії, наймолодшому слухачу було на момент вступу лише 3 роки, а найстаршому — 64. Сьогодні сучасна школа англійської рада вітати слухачів у Львові, а також на онлайн-курсах.

 

Вартість занять залежатиме від рівня знань та обраного курсу. Скільки коштують різні варіанти занять, можна дізнатися на сайті або за телефоном школи.

 

За більш ніж 25 років існування LSE методисти розробили, а тьютори втілили багато авторських методів, щоб зробити вивчення англійської мови цікавим і ефективним. Усі викладачі школи - як носії мови, так і українські фахівці - мають міжнародні сертифікати та кваліфікації у сфері викладання англійської мови дітям та дорослим. У Лондонській школі англійської мови можна підготуватися до внутрішніх та міжнародних мовних іспитів НМТ, Cambridge, IELTS, PEIC для вступу до вищого навчального закладу чи працевлаштування за кордоном, а також отримати знання для успішної кар'єри в рамках спеціалізованої онлайн-програми Business Language Skills, що допоможе отримати роботу своєї мрії.

 

Інформацію щодо запису в групу, особливостей курсу, вибору викладача, вартості навчання можна дізнатися у менеджерів школи, що чекають на дзвінок за телефоном, вказаним на сайті у розділі контактів.

Ми використовуємо cookie-файли для надання вам найбільш актуальної інформації. 
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь на використання cookie-файлів. 

Політика конфіденційності