Ваша школа: LSE Online, Україна

direction
Salut, français!

Вчити французьку в LSE - це...

... опанувати мелодійну мову, якою говорить понад 250 мільйонів людей у 5 частинах світу!

Французька мова відкриває безліч перспектив для розвитку та спілкування у сучасному діджиталізованому світі, адже вона входить в ТОП четвірку мов за поширеністю та вживаністю в інтернеті, блогах та соціальних мережах.

Онлайн-курси французької мови в LSE розроблені для дорослих, дітей та підлітків. Навчальні програми базуються на практиці, а не на теорії. Ми використовуємо комунікативну методику, тож просто зубрити списки окремих слів і відкладати їх на безрік не доведеться, а от багато спілкуватися на кожному занятті - так! Тобто не "un café, vouloir, noir", а "Je voudrais un café noir, s'il vous plaît".

Заняття проводить кваліфікований викладач, носій мови Томас Коулман.

На Вас чекає постійна розмовна практика, знайомство з традиціями франкомовних країн, жвавий обмін думками та точками зору щодо найактуальніших подій та явищ сьогодення.

Це повне занурення у справжню живу французьку!

Salut, français!

Чому вивчати французьку в LSE:

directions-icon

Подолання мовного бар’єру і занурення в мовне середовище

directions-icon

Заняття з кваліфікованим носієм мови

directions-icon

Креативний підхід до навчання із залученням сучасних ресурсів

directions-icon

Зворотній зв’язок від викладача з питань прогресу у навчанні

Курси французької для дітей

like
abc
like
directions-2
directions-2

Шкільний вік — найкращий час для вивчення мови. Онлайн-курси французької мови для дітей та підлітків побудовані на основі комплексного комунікативного підходу, який включає вивчення матеріалу через інтерактиви та гру та виконання цікавих франкомовних проєктів разом з однолітками.   

Вивчення французької мови відкриває двері до освіти за кордоном, зокрема, у Франції, Бельгії, Швейцарії та Канаді. Для навчання за кордоном рівень французької має бути не нижчим за В1. Тому вивчення французької мови може стати для школяра вагомою перевагою та справжньою інвестицією в успішне майбутнє!

Дитячі групи формуються як за віком, так і за рівнем знань. Пройдіть безкоштовний онлайн-тест на визначення рівня французької та отримайте консультацію менеджера школи щодо вибору групи.

Пройти тест >>>

 

Курси французької для дорослих

like
abc
like
directions-2
directions-2

Ми пропонуємо динамічне вивчення французької мови із повним занурення у мовне середовище. На вас чекає багато спілкування, дискусій та корисного обміну думками з викладачем та іншими студентами. Ми піклуємось, щоб ті знання, що ви отримуєте в нашій школі, знадобились вам й поза стінами класної кімнати. Саме тому програма курсу передбачає вивчення лише сучасної актуальної лексики і граматичних правил, що використовуються в реальному житті.

Групи формуються за рівнем знань. Пройдіть безкоштовний онлайн-тест на визначення рівня французької та отримайте консультацію менеджера школи щодо вибору групи.

Пройти тест >>>