Ваша школа: LSE Online, Україна

Онлайн-курси французької мови фото 1

Онлайн-курси французької мови

Онлайн-курси французької мови фото 2
Salut, français!

Вчити французьку в LSE - це...

... опанувати мелодійну мову, якою говорить понад 250 мільйонів людей у 5 частинах світу!

Французька мова відкриває безліч перспектив для розвитку та спілкування у сучасному діджиталізованому світі, адже вона входить в ТОП четвірку мов за поширеністю та вживаністю в інтернеті, блогах та соціальних мережах.

Онлайн-курси французької мови в LSE розроблені для дорослих, дітей та підлітків. Навчальні програми базуються на практиці, а не на теорії. Ми використовуємо комунікативну методику, тож просто зубрити списки окремих слів і відкладати їх на безрік не доведеться, а от багато спілкуватися на кожному занятті - так! Тобто не "un café, vouloir, noir", а "Je voudrais un café noir, s'il vous plaît".

 

Хто викладає?

Заняття проводить кваліфікований викладач, носій мови Томас Коулман.

На Вас чекає постійна розмовна практика, знайомство з традиціями франкомовних країн, жвавий обмін думками та точками зору щодо найактуальніших подій та явищ сьогодення.

Це повне занурення у справжню живу французьку!

Salut, français!

directions-icon-1
directions-icon-2
directions-icon-3

Чому вивчати французьку в LSE:

Подолання мовного бар’єру і занурення в мовне середовище

Подолання мовного бар’єру і занурення в мовне середовище

Заняття з кваліфікованим носієм мови

Заняття з кваліфікованим носієм мови

Креативний підхід до навчання із залученням сучасних ресурсів

Креативний підхід до навчання із залученням сучасних ресурсів

Зворотній зв’язок від викладача з питань прогресу у навчанні

Зворотній зв’язок від викладача з питань прогресу у навчанні

Курси французької для дорослих

like
abc
like
Онлайн-курси французької мови фото 3
Онлайн-курси французької мови фото 4

Ми пропонуємо динамічне вивчення французької мови із повним занурення у мовне середовище. На вас чекає багато спілкування, дискусій та корисного обміну думками з викладачем та іншими студентами. Ми піклуємось, щоб ті знання, що ви отримуєте в нашій школі, знадобились вам й поза стінами класної кімнати. Саме тому програма курсу передбачає вивчення лише сучасної актуальної лексики і граматичних правил, що використовуються в реальному житті.

Групи формуються за рівнем знань. Пройдіть безкоштовний онлайн-тест на визначення рівня французької та отримайте консультацію менеджера школи щодо вибору групи.

Пройти тест >>>

Онлайн-курси французької мови фото 5
Хочу parler français вільно!
Онлайн-курси французької мови фото 6

Курси французької для дітей

Шкільний вік — найкращий час для вивчення мови. Онлайн-курси французької мови для дітей та підлітків побудовані на основі комплексного комунікативного підходу, який включає вивчення матеріалу через інтерактиви та гру та виконання цікавих франкомовних проєктів разом з однолітками.   

Вивчення французької мови відкриває двері до освіти за кордоном, зокрема, у Франції, Бельгії, Швейцарії та Канаді. Для навчання за кордоном рівень французької має бути не нижчим за В1. Тому вивчення французької мови може стати для школяра вагомою перевагою та справжньою інвестицією в успішне майбутнє!

Дитячі групи формуються як за віком, так і за рівнем знань. Пройдіть безкоштовний онлайн-тест на визначення рівня французької та отримайте консультацію менеджера школи щодо вибору групи.

Пройти тест >>>

Мрієте вільно спілкуватися французькою мовою, подорожувати Францією, Канадою чи іншими франкомовними країнами? Школа іноземних мов LSE пропонує курс французької мови, який допоможе досягти ваших цілей. Дізнайтесь, скільки коштують онлайн-курси французької мови та реєструйтеся на них вже сьогодні! 

 

Курси французької для будь-якого віку та цілей у Києві

 

В LSE ви можете вивчати французьку мову в Україні й поза її межами незалежно від вашого віку. Наші курси французької мови онлайн спрямовані на розвиток практичних навичок, а не просто на теоретичні знання. Ми застосовуємо комунікативний підхід, який не вимагає від вас запам’ятовувати слова чи вирази окремо, а навчає застововувати нову лексику та вивчену граматику одразу на практиці завдяки інтерактивним та командним вправам. Таким чином, ви зможете підтримати розмову та опануєте необхідні навички використання слів у контексті.

 

Викладач курсів - Томас Коулман, професійний вчитель і носій французької мови. З ним ви будете отримувати нативну розмовну практику, познайомитеся з культурою франкомовних країн, обговорюватимете актуальні теми, зможете поділитися своїми думками, поглядами, поставити питання, що вас цікавлять. 

 

Курси французької для дітей

 

Французьку мову, як і будь-яку іншу, найлегше вивчати в шкільному віці. Наші курси французької мови онлайн для дітей та підлітків базуються на комунікативній методиці, яка передбачає навчання через ігри та інтерактиви, а також через реалізацію захопливих франкомовних проєктів з однолітками.

 

Знання французької мови на рівні не нижче В1 дає можливість дитині здобути освіту у Франції, Швейцарії, Бельгії або Канаді, тому її вивчення — це велика перевага й гарна інвестиція у майбутнє школяра!

 

Для формування дитячих груп ми враховуємо не тільки вік, але й рівень знань. Пройдіть онлайн-тестування, щоб визначити рівень мови дитини, й записуйтесь на заняття вже сьогодні!

 

Курси французької мови для дорослих

 

Вчити французьку мову онлайн дорослим ще ніколи не було так цікаво, а головне — результативно. З LSE ви зможете вивчати її динамічно, занурюючись у мовне середовище. На вас очікують цікаве спілкування, дебати та обмін досвідом із викладачем й іншими студентами. Ми дбаємо, щоб ви могли застосовувати свої знання не тільки в навчальному класі, а й у реальному житті, тому наш курс містить тільки сучасну та актуальну лексики й граматику, які вживаються в повсякденній мові.

 

З LSE ви досягнете дійсно чудових результатів у вивченні французької мови за короткий термін.

 

Як почати вивчення французької

 

Почати вивчати французьку мову онлайн в LSE дуже просто. Для цього пройдіть безкоштовне онлайн-тестування на визначення рівня - менеджер запропонує вам групу відповідно до вашого рівня знань. Ви завжди можете поставити запитання, що вас цікавлять, як перед записом в групу, так і впродовж навчання.

 

Як проходять заняття

 

Наші онлайн-заняття розроблені так, щоб забезпечити максимально ефективний освітній процес. На кожному етапі вивчення французької мови онлайн важливо, щоб студент відчував себе комфортно та охоче брав участь в уроках. Цьому сприяють переваги наших програм:

 

- Вивчення в франкомовному середовищі. Викладачі уникають використання перекладу, забезпечуючи імерсію у франкомовне середовище. Це сприяє кращому засвоєнню мови та позбавляє відчуття розгубленості під час спілкування у реальних ситуаціях.

- Інтерактивні методи. Ми використовуємо різні методи навчання, а також прогресивні ресурси. Це дає студентам можливість використовувати здобуті знання безпосередньо на практиці.

- Робота з викладачем-носієм мови. Ви будете навчатись під керівництвом вчителя, який не лише вільно володіє мовою, але й добре пояснює контекст того, про що розповідає. Таким чином, ви будете вивчати матеріал та заглиблюватись у мовні нюанси, так само як якби ви навчались безпосередньо у франкомовній країні.

 

Уроки в школі LSE завжди спрямовані на досягнення ваших цілей.

 

Переваги вивчення французької у школі LSE в Києві

 

LSE пропонує вам чудові можливості для вивчення французької мови. Переваги, які ви отримаєте:

 

1. Широкий вибір курсів. Незалежно від вашого віку та цілей, ви зможете знайти курс, який вам підійде.

2. Якість викладання. Ви будете вчитися з досвідченими викладачами, які допоможуть вам вільно спілкуватись французькою мовою та розуміти її в тому самому контексті, як її розуміють носії.

3. Онлайн-формат. Ви зможете вивчати французьку зручно, не виходячи з дому. Онлайн-уроки дають вам змогу гнучко планувати свій час та вчитися в комфортних умовах.

 

Запрошуємо вас вивчати мову разом з нами та набувати нових знань у дружньому товаристві однодумців!

 

Вартість онлайн курсів французької мови в Україні

 

Ціни освітніх пакетів в LSE складають від 2520 грн за 4 тижні навчання. Пройдіть безкоштовне тестування для визначення вашого рівня мови, отримайте інформацію, що вас цікавить, та приймайте рішення щодо початку навчання.

 

Що входить у вартість

 

Ціна наших освітніх курсів охоплює все, що потрібно задля досягнення студентом результатів. У навчальних програмах ви отримаєте:

 

- Практичні заняття. Підбірка різноманітних вправ та ресурсів для практики навичок, необхідних для якісного сприйняття інформації.

- Підтримка на кожному етапі. Наші студенти отримають детальні консультації та відповіді на запитання, які можуть виникнути впродовж навчання.

- Можливість навчатись у франкомовному середовищі з викладачами-носіями мови. Ви швидко адаптуєтесь до сприйняття інформації французькою та суттєво підвищите свій рівень мовних навичок за короткий період.

 

Ви можете ставити будь-які запитання щодо вмісту курсу — наші менеджери з радістю дадуть вам відповіді.

 

Як відбувається оплата

 

Щоб записатися на курс, необхідно пройти вступне тестування. Воно спрямоване на визначення вашого рівня знань. Після цього ми проінформуємо вас, скільки коштує курс, та запропонуємо відповідний курс.

 

Запрошуємо на навчання й сподіваємось побачити на вас вже на наступному уроці! 

Ми використовуємо cookie-файли для надання вам найбільш актуальної інформації. 
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь на використання cookie-файлів. 

Політика конфіденційності