Ваша школа: LSE Online, Україна

Підготовка до IELTS фото 1

Підготовка до IELTS

Пройти вступний тест
Підготовка до IELTS фото 2
Більше 1500 студентів LSE пройшли підготовку до IELTS та отримали бажаний бал на іспиті. Приєднуйся!

Підготовка до іспиту IELTS

IELTS (International English Language Testing System) — один із провідних міжнародних іспитів з англійської мови, який визнають понад 10000 організацій, установ та інституцій у 130 країнах світу.

Сертифікат IELTS знадобиться для навчання за кордоном, переїзду до англомовної країни, підтвердження рівня англійської при влаштуванні на роботу тощо.

Тестування IELTS можна пройти в 120 країнах світу близько 4 разів на місяць (є можливість обрати паперову або комп’ютерну версію).

Результат IELTS (Test Report Form) є дійсним впродовж 2 років.

Онлайн курси підготовки до IELTS

like
abc
like
Підготовка до IELTS фото 3
Підготовка до IELTS фото 4

Перед записом в групу ми надаємо безкоштовну консультацію та проводимо онлайн-тестування на визначення рівня.

Розклад та формат підготовки до IELTS:

 • IELTS Classic: 8-тижневі комплексні підготовчі курси в онлайн форматі. Заняття в групах, в будні дні, 19:20 - 20:50
 • IELTS Weekender: онлайн-група вихідного дня. Тривалість курсу: 8 тижнів. Заняття 1 раз на тиждень щосуботи
 • IELTS Combo: 8-тижневий онлайн-курс. Заняття 2 рази на тиждень: в будній день та в суботу.

Відправляй заявку на групу IELTS або проходь  онлайн тест на визначення рівня

 

like
abc
like
Підготовка до IELTS фото 5
Підготовка до IELTS фото 6
Підготовка до IELTS фото 6

Модулі іспиту IELTS

Існують два Модулі тесту IELTS: General та Academic.

IELTS General оцінює рівень володіння англійською в повсякденному контексті (дозвілля, робота, навчання, соціальне життя). Він потрібен для імміграції в англомовну країну з можливістю працевлаштування.

IELTS Academic оцінює рівень англійської мови з огляду на можливість навчатися та здобувати освіту в англомовному навчальному закладі. Він перевіряє здатність витримувати навчальні навантаження, читати та засвоювати матеріали англійською, писати есе тощо. Окрім того, IELTS Academic потрібен фахівцям, які планують працювати за кордоном (лікарі, юристи, ін.)

Чим відрізняються IELTS General та IELTS Academic?

Частини Listening і Speaking однакові в обидвох іспитах. Щодо частин Writing та Reading, є відмінності. Завдання IELTS General відображають переважно робочі та соціальні ситуації, завдання IELTS Academic націлені на більш академічний контент. Студенти університетів та профільні фахівці повинні мати сильні навички читання англійською мовою, аби розуміти тексти у фахових та наукових журналах, підручниках, спеціалізованих періодичних виданнях тощо. Academic IELTS використовує тексти, взяті безпосередньо з таких джерел. Це ж стосується і розділу Writing - теми письма є актуальними в академічних та професійних умовах.

Структура й оцінювання IELTS

Скільки часу триває тест?

Тест IELTS триває 2 години 45 хвилин і складається з 4-х частин:

 • Listening (30 хв)
 • Reading (60 хв)
 • Writing (60 хв)
 • Speaking (11-15 хв)

Як оцінюються завдання іспиту IELTS?

Кандидати отримують оцінки по кожній частині іспиту відповідно до дев'ятибальної шкали (1-9). Загальна оцінка за весь іспит - середнє арифметичне значення всіх оцінок. При оцінюванні діють наступні правила округлення: 0,25 округлюють до 0,5, а 0,75 округлюють до цілого числа (7,25=7,5; 6,75=7).

Модулі Listening та Reading містять по 40 завдань. Кожне правильно зроблене завдання дає один бал. Максимальна кількість балів за 1 модуль - 40. Оцінка за дев'ятибальною шкалою розраховується на підставі загальної кількості балів. Модулі Speaking та Writing оцінюються відразу за дев'ятибальною шкалою.

like
abc
like
Підготовка до IELTS фото 6
Реєструйся на курси підготовки до IELTS в LSE Online
Отримай практичні знання, стратегії та лайфхаки для успішного складання кожної частини іспиту!
Підготовка до IELTS фото 7

Коли я дізнаюсь результат?

 • Для кандидата, який складав Paper based version, результати IELTS доступні за 2 тижні.
 • Для кандидата, який складав Computer based version, результати IELTS доступні за 3-5 днів.

Що буде вказано в сертифікаті?

 • Версія IELTS: General або Academic.
 • Дата іспиту та реєстраційний номер тест-центру
 • Персональний реєстраційний номер кандидата
 • Особисті дані + фото
 • Бал за кожен модуль окремо
 • Загальний бал від 1 до 9

Як розшифрувати результати тесту?

Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS) — це визнаний стандарт оцінки знань англійської мови. Цей іспит має певну структуру та особливості, тож, щоб успішно його скласти, необхідна комплексна підготовка. Запрошуємо вас дізнатись вартість та записатись на курси підготовки до IELTS online в Києві в Лондонську Школу Англійської. Тут на вас чекає лише якісна освіта за міжнародними стандартами, яка допоможе вам успішно скласти іспити.

 

Підготовка до іспиту IELTS

 

IELTS — один із найпопулярніших міжнародних іспитів з англійської. Результати іспиту визнаються понад 10000 організаціями й установами у 130 країнах світу. Сертифікат IELTS необхідний як для вступу до закордонного ВНЗ, так і для переїзду до англомовної країни, підтвердження рівня англійської мови при працевлаштуванні тощо.

 

Тестування IELTS проводиться у різних країнах приблизно 4 рази на місяць. При цьому ви можете обрати між складанням екзамену на комп'ютері або в класичному паперовому варіанті. Результати іспиту залишаються дійсними протягом 2 років. 

 

Наші курси IELTS допоможуть вам ефективно підготуватись до іспитів і бути готовими до всіх типів завдань.

 

Які види занять входять до підготовчих курсів

 

Наш онлайн-курс підготовки до IELTS триває 2 місяці. Ми формуємо групи студентів відповідно до їх рівня володіння англійською мовою (визначити свій рівень можна, пройшовши безкоштовне онлайн-тестування). Наша програма містить:

 

- детальне знайомство зі структурою тесту та ґрунтовну підготовку до кожної частини іспиту: читання, аудіювання, усна мова та письмові вправи;

- практичні заняття з кваліфікованими тренерами-носіями мови та фахівцями з України;

- типові тестові завдання, які чекають на вас на іспиті;

- доступ до унікальних навчальних матеріалів від LSE;

- проходження пробного тесту IELTS з детальними коментарями від викладача.

 

Після завершення курсу IELTS в нашій школі ви будете максимально готові до успішного складання іспиту. 

 

Структура й оцінювання IELTS

 

Структура IELTS — це чітка й продумана система, яка дає змогу швидко та ефективно перевіряти претендентів. Вам слід добре її знати, щоб не гаяти ні хвилини дорогоцінного часу.

 

Скільки часу триває тест?

 

Екзамен оцінює ваш рівень володіння чотирма основними мовними навичками й складається з чотирьох відповідних частин:

 

1. Listening — 40 хвилин;

2. Reading — 60 хвилин;

3. Writing — 60 хвилин;

4. Speaking — до 15 хвилин.

 

Як оцінюються завдання іспиту IELTS?

 

Учасники отримують оцінки за кожну складову іспиту на дев'ятибальній шкалі. Загальна оцінка за весь іспит обчислюється як середнє арифметичне всіх отриманих оцінок. Так, наприклад, кандидат, який отримав 5.0 балів за Аудіювання, 7.0 за Читання, 6.0 за Лист та 6.0 за Розмовну мову отримає загальний бал 6.0 (24/4 = 6.0 = бал 6.0).

 

При оцінюванні застосовуються такі правила округлення: значення, що закінчується на 0,25, округлюється до 0,5, а значення, що закінчується на 0,75, округлюється до цілого числа (наприклад, 5,25=5,5; 8,5=9).

 

Модулі Listening та Reading містять по 40 завдань, за кожне з яких можна отримати один бал. Максимальна кількість балів за один модуль відповідно складає 40. Оцінка за дев'ятибальною шкалою визначається на основі загальної кількості отриманих балів. Модулі Speaking та Writing оцінюються безпосередньо за дев'ятибальною шкалою.

 

Коли я дізнаюсь результат?

 

Якщо кандидат складав тест у паперовому форматі, результати IELTS стають доступними протягом 13 календарних днів. У випадку, якщо тест був складений у комп'ютерному форматі, результати стають доступними протягом 3–5 днів.

 

Що буде вказано в сертифікаті?

 

При успішному складанні тесту у вашому сертифікаті будуть вказані такі дані:

 

- версія іспиту: General або Academic;

- дата та місце проведення іспиту, а також номер тест-центру, де він складався;

- ваш реєстраційний номер;

- ваші особисті дані;

- отримані окремо за кожен з модулів бали;

- загальний бал.

 

Крім того, буде вказаний період, впродовж якого сертифікат є валідним.

 

Як розшифрувати результати тесту IELTS?

 

Результати IELTS визначаються за наступною відповідністю:

 

 

Переваги курсів підготовки до IELTS в школі LSE

 

Реєструючись на курс IELTS у Лондонській Школі Англійської мови, ви отримуєте низку переваг:

 

1. Кваліфіковані викладачі. Наші онлайн-курси проводяться виключно викладачами з України, США, Канади та Великобританії з великим досвідом саме у підготовці до іспиту IELTS.

2. Ефективна методика. Заняття у школі LSE на 100% практичні, та ґрунтуються на ефективних та перевірених методиках. Програма курсу містить пробні тести з аналізом помилок від викладача.

3. Широкий спектр матеріалів. Ми надаємо доступ до різноманітних навчальних матеріалів, тестів, вправ та завдань, які допоможуть вам у підготовці до кожного аспекту тесту IELTS.

4. Наші пробні тести впродовж курсу ретельно відтворюють формат та умови реального іспиту IELTS, щоб ви могли відчути себе впевнено під час тестування. Запишіться на наші заняття вже сьогодні й забезпечте собі найкращі умови для досягнення ваших цілей!

 

Вартість підготовки до IELTS

 

Ціна курсів підготовки до IELTS в LSE становить від 6750 грн. Тривалість курсів: 2 місяці. Ми пропонуємо два варіанти розкладу: заняття двічі на тиждень в будні дні (вечірній час) або групи вихідного дня (заняття щосуботи).

 

Що входить у вартість

 

У ціну online-курсу вже входять всі необхідні навчальні матеріали та пробні тести. Ви отримаєте доступ до групових занять з нашими викладачами, а також до додаткових навчальних ресурсів. Крім цього, ми надаємо вам доступ до зручного та функціонального онлайн-кабінету, де ви зможете переглянути запис уроків, якщо пропустили заняття.

 

Як відбувається оплата

 

Перш ніж реєструватися на курс IELTS, необхідно пройти онлайн-тестування для визначення вашого рівня англійської. Після цього наші менеджери нададуть вам докладну консультацію щодо відповідного до ваших потреб курсу, розкладу занять та вартості. Оплатити курс можна в особовому онлайн-кабінеті, доступ до якого ви отримаєте після реєстрації в групу. 

 

Ваш успіх — наш пріоритет, тому ми працюємо над тим, щоб забезпечити вам не лише якісну підготовку до іспиту IELTS, але й комфортну та заохочуючу навчальну атмосферу. Дізнайтесь, скільки коштують та запишіться на наші курси вже сьогодні та ми допоможемо вам досягти ваших цілей у найкоротший термін.

Ми використовуємо cookie-файли для надання вам найбільш актуальної інформації. 
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь на використання cookie-файлів. 

Політика конфіденційності