Ваша школа: LSE Online, Україна

Англійська для кар'єри Business Language Skills фото 1

Англійська для кар'єри Business Language Skills

Пройти вступний тест
Англійська для кар'єри Business Language Skills фото 2
Business Language Skills - ключ до вашого успіху

Англійська для кар'єри Business Language Skills

Маєте амбітні плани з працевлаштування на топ посаду в міжнародній компанії? Потребуєте вдосконалення навичок професійної комунікації англійською мовою? 

Обирайте спеціалізовані онлайн-програми Business Language Skills в LSE.

Познайомтеся з трендами сучасної корпоративної комунікації та опануйте soft skills 21-го століття, які дозволять вам звучати англійською впевнено, компетентно та переконливо.

Дізнайтеся більше про курс

Business Language Skills - це більше, ніж курси ділової англійської мови.

Викладач LSE та один з тренерів курсу Джудас Еверетт розповідає про Business Language Skills:

  • для кого цей курс, в чому його унікальність
  • що в програмі, які знання та навички ви опануєте
  • як проходять заняття
  • які навчальні матеріали використовуються
directions-icon-1
directions-icon-2
directions-icon-3

4 ТАК на користь курсу Business Language Skills:

Викладають кваліфіковані носії мови: тренери корпоративних програм з власним досвідом управління бізнес процесами

Викладають кваліфіковані носії мови: тренери корпоративних програм з власним досвідом управління бізнес процесами

Тільки сучасні soft skills, необхідні успішному менеджеру або керівнику у міжнародному бізнес середовищі

Тільки сучасні soft skills, необхідні успішному менеджеру або керівнику у міжнародному бізнес середовищі

Навчання ефективної комунікації на рівнях С1-С2, необхідної для працевлаштування на топ посади в міжнародних компаніях

Навчання ефективної комунікації на рівнях С1-С2, необхідної для працевлаштування на топ посади в міжнародних компаніях

Ідеальне підґрунтя для кандидатів, які планують отримати кваліфікацію MBA

Ідеальне підґрунтя для кандидатів, які планують отримати кваліфікацію MBA

Англійська для кар'єри Business Language Skills фото 3
So let's get down to business
Англійська для кар'єри Business Language Skills фото 4

Онлайн-курси Business Language Skills

Програма In the workplace

96-годинний практичний онлайн-курс з носіями мови. Розроблений для працівників сфер бізнесу, управління та менеджменту з рівнем англійської В2+, які прагнуть вийти на новий рівень комунікації сучасною діловою англійською мовою на робочому місці. Підходить для досвідчених менеджерів та тих, хто хоче розвиватися у світі бізнесу.

Програма Expert

120-годинний практичний онлайн-курс для топ-менеджменту, претендентів на керівні посади та амбіційних особистостей, які хочуть покращити свої професійні та лідерські якості. Викладають носії мови, які є не тільки кваліфікованими вчителями, а й топ-менеджерами LSE, тобто мають живий досвід управління міжнародною компанією та розуміють бізнес-процеси. Курс також ідеальний для усіх. хто планує готуватися до ступеню MBA.

Сьогодні можна з упевненістю говорити, що іноземна мова — це не менш важливий інструмент у сучасному бізнесі, ніж безпосередньо професійні навички. Знання англійської мови відкриває безліч можливостей для кар'єрного зростання та успіху на міжнародному ринку, а також забезпечує зручну та зрозумілу комунікацію між партнерами. У школі LSE ми розуміємо це та пропонуємо спеціалізовані курси ділової англійської, розроблені для тих, хто прагне вдосконалити свої комунікативні навички, професійні та лідерські якості, й підняти англійську на новий рівень. 

 

Дізнайтесь, скільки коштують курси бізнес англійської онлайн та пройдіть безкоштовне онлайн-тестування для визначення рівня англійської. За результатами тестування ми запропонуємо відповідний навчальний курс. Запрошуємо!

 

Курси бізнес англійської мови в Києві

 

Наші курси бізнес англійської призначені для різних категорій слухачів: від початківців до досвідчених фахівців, а також для керівників та топ-менеджементу компаній. LSE пропонує два типи програм.
 

In the workplace

 

In the workplace — це практичний навчальний курс англійської для бізнесу, розроблений спеціально для працівників різноманітних підприємств, а також співробітників із відділів управління та менеджменту, які володіють рівнем англійської мови В2+. Цей курс підійде як досвідченим менеджерам, так і тим, хто лише починає свій шлях у бізнесі.

 

Expert

 

Спеціалізований онлайн-курс, спрямований на вдосконалення навичок топ-менеджементу компаній, претендентів на керівні посади та амбітних особистостей, які прагнуть досягти найвищих кар'єрних можливостей. Викладають носії мови, які є не лише кваліфікованими вчителями, але й високопрофесійними менеджерами нашої школи LSE, тобто мають практичний досвід управління міжнародною компанією та глибоке розуміння бізнес-процесів. Крім того, цей курс також чудово підходить для тих, хто готується до отримання ступеня MBA.

 

Кому підходить курс ділової англійської

 

Наші бізнес курси англійської мови призначені для широкого кола студентів. Записатися на них буде гарною ідеєю для:

 

- бізнесменів і підприємців, які бажають вдосконалити свої комунікативні навички для успішної роботи в міжнародному середовищі;

- менеджерів та керівників, які хочуть підвищити рівень своєї іноземної мови для ефективного спілкування з партнерами, клієнтами та колегами;

- професіоналів у сфері управління та бізнес-аналітиків, які прагнуть розвивати свої навички для кращого розуміння бізнес-процесів;

- студентів та випускників, які планують кар'єру в міжнародних компаніях та бажають мати конкурентну перевагу на ринку праці;

- будь-яких осіб, які цікавляться вивченням англійської мови й хочуть зробити крок у напрямку розширення своїх можливостей та професійного зростання.

 

Крім того, на наших курсах бізнес англійської ви зможете познайомитись і поспілкуватися з цікавими людьми та знайти нові ділові контакти, що може допомогти у розвитку не лише вас як спеціаліста, але й сприятиме розширенню вашого бізнесу.

 

Як проходять заняття бізнес англійської

 

Заняття бізнес-англійської в школі LSE відбуваються у дружній, але професійній атмосфері, спеціально створеній для ефективного вивчення та практичного застосування мови у бізнес-середовищі. Вони проводяться досвідченими викладачами з США, Канади, Великобританії та інших країн, які викладають ділову англійську мову протягом багатьох років.

 

Наші заняття складаються з різноманітних активностей, вправ та завдань, спрямованих на розвиток навичок аудіювання, говоріння, читання та письма з акцентом на ділову лексику. Студенти беруть участь у рольових іграх, симуляціях, дискусіях та інтерактивних завданнях, що допомагає їм отримати практичний досвід та впевненість у використанні іноземної мови в реальних ситуаціях, які можуть виникнути при веденні бізнесу: ділові перемовини, укладання угод тощо.

 

Крім того, ми використовуємо сучасні матеріали та ресурси від авторитетних міжнародних видавництв, які допомагають студентам розширити свій словниковий запас та опанувати специфічну лексику, пов'язану з бізнесом. Ми відстежуємо сучасні тенденції, щоб запропонувати студентам лише актуальну інформацію.

 

Переваги вивчення англійської для бізнесу у школі LSE

 

Навчаючись на курсах ділової англійської від LSE, ви отримуєте такі переваги:

 

- Школа LSE пропонує курси ділової англійської, розроблені з використанням найсучасніших методів навчання.

- Досвідчені викладачі. Студенти мають можливість навчатися під керівництвом досвідчених викладачів, які не лише володіють високим рівнем викладацької майстерності, але й мають практичний досвід у бізнесі.

- Широкий спектр курсів. В школі LSE ми пропонуємо різноманітні курси, які охоплюють різні аспекти загальної та бізнес-англійської, від загального вивчення мови до спеціалізованих тематичних програм.

- Практичний підхід. Ми орієнтуємось на розвиток практичних навичок, необхідних для комунікації в бізнес-середовищі, що дає змогу ефективно їх застосовувати в майбутньому нашими студентами.

- Вивчаючи англійську мову в школі LSE, студенти мають можливість зануритися в англомовне середовище, що сприяє більш швидкому й ефективному вивченню мови.

 

Крім того, сертифікат від школи LSE значно підвищить конкурентоспроможність студента на ринку праці та у бізнес-середовищі.

 

Вартість онлайн-курсів ділової англійської в Києві

 

Онлайн-курси ділової англійської від LSE доступні за ціною від 2760 гривень за кожні 4 тижні навчання. Впродовж курсів ви отримаєте якісні та актуальні знання, та зможете значно підвищити свій рівень володіння бізнес-англійською.

 

Що входить у вартість

 

У вартість курсу входять не лише заняття з досвідченими викладачами з США, Канади та Великобританії, а й додаткові матеріали та ресурси, який надають викладачі. Студенти отримають дійсно якісні та унікальні знання, які допоможуть їм бути більш конкурентними на ринку праці.

 

Як відбувається оплата

 

Оплата курсів здійснюється зручно та безпечно через особистий кабінет. Доступ до онлайн-кабінету ви отримаєте після запису в групу.

 

Школа LSE не просто забезпечує студентів якісними знаннями, але й створює сприятливу атмосферу для повного занурення учнів у англомовне оточення. Дізнайтесь, скільки коштує потрібний курс ділової англійської та записуйтесь на нього якнайшвидше. Будемо раді бачити вас в школі LSE!

Ми використовуємо cookie-файли для надання вам найбільш актуальної інформації. 
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь на використання cookie-файлів. 

Політика конфіденційності