Ваша школа: LSE Online, Україна

direction
Ніколи не пізно почати вчитися в LSE!

LSE Adults — це…

    КУРСИ, ПІСЛЯ ЯКИХ ВИ ВІЛЬНО ЩЕБЕТАТИМЕ АНГЛІЙСЬКОЮ!

    Дорослим властиво відкладати вивчення англійської на потім, адже ми пам'ятаємо ті нудні уроки у школі. З тих пір підходи змінились, і зараз ніхто не набридатиме вам нудною теорією граматики чи заучуванням купи незрозумілих слів.

    Англійська на курсах LSE — це сучасні методики, професійна міжнародна команда викладачів і яскраві навчальні матеріали від топових видавництв. Ми беремо за основу комунікативну методику — тобто, зміщуємо акцент у розмовному напрямку. Це дозволяє швидше подолати мовний бар'єр та краще орієнтуватися в англомовному середовищі.

    Приходьте навіть якщо плануєте вивчати англійську з нуля!

НАРАЗІ УСІ ЗАНЯТТЯ ПРОХОДЯТЬ ОНЛАЙН, АКТУАЛЬНИЙ РОЗКЛАД УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРІВ НАШИХ ШКІЛ

Чотири "Так" на користь навчання в LSE:

directions-icon

Кожне онлайн-заняття проходить у 100% англомовному середовищі. Акцент курсів - на граматиці англійської мови та ґрунтовній практиці усіх мовленнєвих навичок

directions-icon

У навчанні використовуються сучасні, інтерактивні та якісні навчальні ресурси від провідного міжнародного видавництва Pearson

directions-icon

Прогрес кожного студента оцінюється за допомогою регулярних тестів зі зворотнім зв'язком викладача щодо помилок

directions-icon

Ми пропонуємо комфортний графік та різноплановий формат навчання

directions-1
Ваш бустер для пришвидшення вивчення англійської:))
directions-1

Літні онлайн-курси для дорослих

Готові бути попереду?

Реєструйтеся на літні онлайн-інтенсиви LSE та вивчайте англійську у турборежимі!

  • Опануйте один рівень англійської усього за 6 місяців 6 тижнів
  • Заощадьте час та переходьте на рівень вище у вересні!  
Загальна англійська
Більше жодної лексики, яку навіть самі англійці не пам'ятають!

Загальна англійська

    На курсі загальної англійської ви не будете розбиратися в тонкощах мови та зазубрювати граматичні конструкції, про які вже й самі англійці не пам'ятають.

    На заняттях студенти з головою занурюються в англомовне середовище — викладачі не застосовують переклад та пояснюють весь матеріал англійською або за допомогою жестів чи картинок. Так ви позбавитесь почуття розгубленості, коли доведеться розмовляти з іноземцями у реальному житті.

    Крім постійної комунікації в класі, ви будете працювати з інтерактивними навчальними технологіями, читати адаптовану літературу англійською та дивитися відеоблоги in English. Так ви зможете краще засвоїти граматику, розвинути навички читання і письма та збагатити словниковий запас.

Заняття проводять як носії мови, так і українські викладачі.

Міжнародні іспити
І в Кембридж поступити зможу?

Міжнародні іспити

    Уявімо, ви переїжджаєте за кордон. Або вступаєте в іноземний ВНЗ. Чи вас відправляють на підвищення у закордонний офіс компанії. Непогані сценарії, чи не так? Та чогось не вистачає. Наприклад, міжнародного сертифікату, що засвідчує рівень вашої англійської.

    Якісно підготуватися до міжнародних іспитів допоможуть досвідчені викладачі. Вони точно знають, на що варто звернути увагу та в чому практикуватися, щоб отримати гарний результат. 

    LSE проводить підготовку до іспитів Cambridge та IELTS

 

Розмовна англійська

like
abc
like
directions-2
directions-2

Потрібно більше розмовної практики?

LSE проводить курси розмовної англійської онлайн, у будні та щосуботи.

Розмовні курси є чудовою знахідкою для студентів, які прагнуть «розговоритися», перестати відчувати дискомфорт у діалогах англійською та дізнатись щось нове для себе. На заняттях ви будете обговорювати актуальні теми, слухати інших учасників дискусії та відстоювати власну думку. 

Крім розмовних курсів,‎ ми також пропонуємо додаткові програми для покращення різних навичок: читання, письма чи аудіювання.