Ваша школа: LSE Політехнічна, Київ

direction
directions-icon

Загальна англійська

виявляється, вивчення мови може бути цікавим!

directions-icon

Міжнародні іспити

професійно підготуємо до іспитів IELTS, Pearson та Cambridge

directions-icon

Розмовна англійська

щоб спілкуватися з носіями мови без жодних перепон

directions-icon

Ділова англійська

на випадок важливих перемовин

directions-icon

Спеціалізовані курси

термінологія та документація для конкретних спеціальностей

Ніколи не пізно почати вчитися в LSE!

LSE Adults — це…

…курси, після яких ви вільно щебетатимете англійською.

 

Дорослим властиво відкладати вивчення англійської на потім, адже ми пам'ятаємо ті нудні уроки у школі. З тих пір підходи змінились, і зараз ніхто не набридатиме вам нудною теорією граматики чи заучуванням купи незрозумілих слів.

 

Англійська на курсах LSE — це сучасні методики, професійна міжнародна команда викладачів і яскраві навчальні матеріали від топових видавництв. Ми беремо за основу комунікативну методику — тобто, зміщуємо акцент у розмовному напрямку. Це дозволяє швидше подолати мовний бар'єр та краще орієнтуватися в англомовному середовищі.

 

Заняття проходять офлайн в наших школах або в онлайн форматі.

 

Приходьте навіть якщо плануєте вивчати англійську з нуля!

Добре, а чому саме курси LSE?

Кому сподобається дві години читати та перекладати тексти або мовчки виконувати граматичні вправи, схожі одна на одну, як дві краплі води?! Точно не нам!

 

Головна мета вивчення англійської мови в наших школах — навчитися вільно спілкуватися та підтримувати розмову на будь-яку тему. На онлайн або офлайн заняттях в London School of English ми зосереджуємо увагу саме на усній комунікації, обговорюючи різні теми та висловлюючи власні думки.

При цьому ми не забуваємо про читання та письмо, покращуючи таким чином увесь спектр необхідних навичок.

 

Приходьте до нас у будь-якому віці і з будь-яким рівнем англійської! 

directions-icon-5
directions-icon-6
directions-icon-7
English без вікових обмежень!

Чому навчання в LSE цікаве та ефективне?

directions-icon

Кожне заняття (в онлайн або офлайн форматі) проходить у 100% англомовному середовищі. Акцент курсів - на граматиці англійської мови та ґрунтовній практиці усіх мовленнєвих навичок

directions-icon

У навчанні використовуються сучасні, інтерактивні та якісні навчальні ресурси від провідного міжнародного видавництва Pearson

directions-icon

Прогрес кожного студента оцінюється за допомогою регулярних тестів зі зворотнім зв'язком викладача щодо помилок

directions-icon

Ми пропонуємо комфортний графік та різноплановий формат навчання

directions-3
Більше жодної лексики, яку навіть самі англійці не пам'ятають!

Загальна англійська

На курсі загальної англійської ви не будете розбиратися в тонкощах мови та зазубрювати граматичні конструкції, про які вже й самі англійці не пам'ятають.

 

На заняттях студенти з головою занурюються в англомовне середовище — викладачі не застосовують переклад та пояснюють весь матеріал англійською або за допомогою жестів чи картинок. Так ви позбавитесь почуття розгубленості, коли доведеться розмовляти з іноземцями у реальному житті.

 

Крім постійної комунікації в класі, ви будете працювати з інтерактивними навчальними технологіями, читати адаптовану літературу англійською та дивитися відеоблоги in English. Так ви зможете краще засвоїти граматику, розвинути навички читання і письма та збагатити словниковий запас.

 

Заняття проводять як носії мови, так і українські викладачі.

directions-3
І в Кембридж поступити зможу?

Міжнародні іспити

Уявімо, ви переїжджаєте за кордон. Або вступаєте в іноземний ВНЗ. Чи вас відправляють на підвищення у закордонний офіс компанії. Непогані сценарії, чи не так? Та чогось не вистачає. Наприклад, міжнародного сертифікату, що засвідчує рівень вашої англійської.

 

Якісно підготуватися до міжнародних іспитів допоможуть досвідчені викладачі. Вони точно знають, на що варто звернути увагу та в чому практикуватися, щоб отримати гарний результат. 

 

LSE проводить підготовку до іспитів Pearson, Cambridge та IELTS

 

directions-4
In speaking we trust!

Розмовна англійська

Потрібно більше розмовної практики?

 

LSE проводить курси розмовної англійської онлайн та офлайн, у будні та щосуботи.

 

Розмовні курси є чудовою знахідкою для студентів, які прагнуть «розговоритися», перестати відчувати дискомфорт у діалогах англійською та дізнатись щось нове для себе. На заняттях ви будете обговорювати актуальні теми, слухати інших учасників дискусії та відстоювати власну думку. 

 

Крім розмовних курсів,‎ ми також пропонуємо додаткові програми для покращення різних навичок: читання, письма чи аудіювання.

directions-3
So let's get down to business

Ділова англійська

Ми розвіюємо міф про те, що бізнес-англійська може вивчатися тільки на найвищих рівнях.

 

Часто людині потрібно опанувати ділову лексику, вивчити правила ділового листування та підготуватися до зустрічі з бізнес-партнерами. Кожна хвилина важлива, а часу на проходження загального курсу немає. 

 

В London School of English ви можете розпочати вивчення ділової англійської з рівня В1. Викладачі підбирають підручники та навчальні матеріали для кожної групи так, щоб навчання було комфортним та ефективним. 

 

На курсі ви розберете реальні ситуації з сучасного ділового життя, а також навчитеся застосовувати отримані знання в роботі.

 

directions-3
Шукаю ефективні курси англійської для фахівців сфери фінансів

Спеціалізовані курси

Ви — фінансист, юрист чи претендент на роботу?

 

Спеціалізовані курси від LSE відкриють нові горизонти у вашій професійній діяльності!

 

  • На курсі Legal English ви дізнаєтесь основні юридичні терміни та категорії, як правильно складати договір англійською та які граматичні структури використовуються для документації.
  • Курс English for Finance навчить вас виразам та граматичним структурам, що необхідні фахівцям сфери обліку та фінансів, а також познайомить із графіками та вузьконаправленою термінологією.
  • Завдяки курсу Professional English ви зробите своє резюме актуальним і привабливим для роботодавців, підготуєтесь до співбесіди та дізнаєтесь корисні лайфгаки для комфортної роботи з іноземцями.