Ваша школа: LSE Online, Україна

direction
Summer English!

LSE Summer – це…

ОНЛАЙН-КУРСИ, ЯКІ ЗРОБЛЯТЬ ВАШЕ ЛІТО ЕФЕКТИВНИМ!  

Пропонуємо зробити літо не лише сезоном терас та морозива, а й навчання! Плідного, але такого, щоб встигнути на всі заплановані вами літні івенти. З онлайн-курсами LSE Summer це можливо!

Ми створили літні онлайн-курси для того, щоб дорослі та діти мали змогу швидко поповнити свій багаж знань та навичок по всіх напрямках – говоріння, читання, аудіювання, граматика.

Знаємо: влітку, коли навкруги все натякає на відпочинок, навчатися – це справжній челендж. Саме тому ми зробили онлайн-курси LSE Summer супер короткими - усього 6 тижнів.   

Літні онлайн-курси LSE – пропозиція літа для всіх, хто звик балансувати між відпочинком і саморозвитком. Приєднуйтеся!

Чому вам потрібні літні онлайн-курси LSE?

directions-icon

Максимально інтенсивні заняття для удосконалення набутих мовленнєвих навичок та опанування нового вокабуляру в дуже короткий термін. Це - інструмент підтягнути англійську в турборежимі

directions-icon

Прогресивні міжнародні методики викладання на базі унікальних автентичних ресурсів від Pearson. Ефективна подача матеріалу для швидкого опанування

directions-icon

Фокус на інтерактивне навчання. Години спілкування на актуальні теми в англомовному середовищі

directions-icon

Своєчасний та конструктивний фідбек від вчителів – ви зможете одразу направляти свої сили на слабкі місця та вдосконалювати знання

directions-1
Ваш бустер для пришвидшення вивчення англійської:))
directions-1

Літні онлайн-курси для дорослих

Готові бути попереду?

Реєструйтеся на літні онлайн-інтенсиви LSE та вивчайте англійську у турборежимі!

  • Опануйте один рівень англійської усього за 6 місяців 6 тижнів
  • Заощадьте час та переходьте на рівень вище у вересні!  

Літні онлайн-курси для дітей

like
abc
like
directions-2
directions-2

Спілкуватися англійською влітку набагато цікавіше! Особливо, якщо це літні онлайн-курси для школярів 8-13 років.    

Літні розмовні онлайн-курси націлені на швидкий запуск комунікативних навичок – дитина спілкуватиметься англійською декілька разів на тиждень, знаходячись серед своїх однолітків в англомовному середовищі.

Інтерактивний формат занять не дозволить дітям нудьгувати: на них чекає участь у захоплюючих проєктах, від створення власного чарівного зоопарку до участі в справжньому талант-шоу!

 

directions-1
Максимально ефективні англомовні канікули
directions-1

Літні онлайн-курси для підлітків

Щоб старт нового навчального року у вересні був приємним, важливо провести канікули з максимальною користю для себе. Саме для цього ми створили літні онлайн-курси англійської для підлітків 12-16 років!

Комплексний курс Get Ready for School: для тих, кому потрібно заповнити прогалини у знаннях, додатково попрактикувати граматику та лексику англійської мови та набути впевненості у використанні граматичних норм.

Розмовні онлайн-курси: побудовані на основі автентичних матеріалів (BBC та інших джерел), які допоможуть прокачати розмовні навички, розширити словниковий запас та набути впевненості в комунікаціі з англомовним співбесідником.

Інтенсиви Bright Sparks: це подвійний турборежим вивчення загальної англійської, і в цьому - велика перевага інтенсивів! Опануйте 1 рівень англійської за 6 тижнів та супершвидко набудьте впевненості перед новим навчальним роком:)