Ваша школа: LSE Online, Україна

direction

Business Language Skills

Англійська для дорослих

Викладають кваліфіковані носії мови: тренери корпоративних програм з власним досвідом управління бізнес процесами
Тільки сучасні soft skills, необхідні успішному менеджеру або керівнику у міжнародному бізнес середовищі
Навчання ефективної комунікації на рівнях С1-С2, необхідної для працевлаштування на топ посади в міжнародних компаніях

Англійська для ефективної комунікації на робочому місці

Маєте амбітні плани з працевлаштування на топ посаду в міжнародній компанії? Потребуєте вдосконалення навичок професійної комунікації англійською мовою? 

Обирайте спеціалізовані програми Business Language Skills в LSE.

Познайомтеся з трендами сучасної корпоративної комунікації та опануйте soft skills 21-го століття, які дозволять вам звучати англійською впевнено та переконливо.


London School of English запрошує на безкоштовні онлайн майстер-класи всіх, хто прагне зробити англійську своїм інструментом для досягнення успіхів в кар'єрі! Майстер-класи пройдуть з 5 по 21 вересня на платформі Zoom. Деталі ТУТ


Навчальні програми:

Програма In the workplace

96-годинний практичний онлайн-курс з носіями мови. Розроблений для працівників сфер бізнесу, управління та менеджменту з рівнем англійської В2+, які прагнуть вийти на новий рівень комунікації сучасною діловою англійською мовою на робочому місці.

Підходить для досвідчених менеджерів та тих, хто хоче розвиватися у світі бізнесу.

Завершивши курс, ви зможете впевнено використовувати набуті знання, працюючи в міжнародній компанії. Ви отримаєте повний набір навичок, необхідний сучасному проджект-менеджеру, і зможете успішно вирішувати за допомогою Business Language Skills усі задачі в робочому процесі.

Курс дасть можливість опанувати англійську до рівня С1 (Expert User), за допомогою чого ви отримаєте більше можливостей для кар'єрного зростання.

Програма For the Executive

120-годинний практичний онлайн-курс для керівників компаній та директорів HR. Викладають носії мови, які є не тільки кваліфікованими вчителями, а й топ менеджерами LSE, тобто мають живий досвід управління міжнародною компанією та розуміють бізнес-процеси. Курс також ідеальний для усіх, хто планує готуватися до ступеню MBA.

Програма For the Executive - це унікальне поєднання тренінгів з ефективної комунікації на найвищому корпоративному рівні та ексклюзивного модульного "troubleshooting" курсу від власника LSE Шона Харті. For the Executive - це комбо курс, який дозволить топ керівникам та HR спеціалістам перейти на якісно новий рівень професійної та компетентної бізнес комунікації.

Курс дасть можливість опанувати англійську майже на рівні вільного володіння С2, а це в свою чергу дозволить працювати на найбільш вимогливих посадах у міжнародних корпораціях, та професійно використовувати у бізнес середовищі соціально-комунікативні навички елітарного рівня.

BLS For the Executive
online
залишилося  3 
Вт 17:40-19:10 Чт 17:40-19:10

Великобританія

Джудас Еверетт

2760 грн за 4 тижні

початок

04.09.23

триває

11 міс.
BLS In the workplace 2
online
залишилося  6 
Вт 19:20-20:50 Чт 19:20-20:50

Великобританія

Скотт Харланд

2520 грн за 4 тижні

початок

04.09.23

триває

11 міс.