Ваша школа: LSE Online, Україна

Quizlet для вивчення англійської мови: що це і як працює?

09 березня 2023

1200

Наталя Рещенко

Викладач LSE

Наталя Рещенко

Існує безліч технік, які допомагають запам'ятовувати нову лексику, проте спосіб вивчати слова за допомогою карток, як і раніше, не втрачає своєї актуальності.

У 21 столітті є чудові ресурси з картками, доступні з будь-якого пристрою, щоб студенти могли тренувати нові слова у будь-який час та в будь-якому місці. Можна навіть встановити режим контролю по цьому вивченню - круто ж? Найвідомішим сервісом для цієї мети є Quizlet.

Що таке Quizlet?

Quizlet - це сервіс, який дозволяє легко запам'ятовувати будь-яку інформацію, яку можна подати у вигляді навчальних карток. Все що потрібно - це знайти в базі або створити власні картки. У безкоштовній версії обмежений функціонал, а у платних тарифах до карток можна додавати своє аудіо, картинки, створюючи більш інтерактивний матеріал.

Як створювати картки?

Створення навчального матеріалу починається зі складання нового навчального модуля.


Необхідно ввести назву модуля, потім ввести терміни та визначення. Зручно, що можна імпортувати дані, просто скопіювавши і вставивши їх з Word, Excel, Google Docs і т.п. Також до кожного терміну автоматично пропонується визначення та можна послухати озвучення від штучного інтелекту :)


У Quizlet два види профілів - для учня і для вчителя, адже для останніх це цінний ресурс для створення навчальних матеріалів на уроки, особливо онлайн.


Можна надсилати учням посилання на модуль/курс, або вони самі можуть знайти їх на ім'я викладача.

Хочете подивитися картки LSE teacher?

Вони ось тут >>>

Учні також можуть отримати багато користі займаючись на сайті самостійно, досліджуючи картки на цікаві тематики або створюючи власні. Є режим “заучування” - ви можете вибрати ціль “швидко вивчити” або “вивчити й засвоїти” і ресурс буде відстежувати прогрес і нагадувати про вивчення. У платній версії є ще опція “вивчити й застосувати”.


Наш висновок такий: вам точно варто спробувати Quizlet, якщо маєте на меті самостійно вчити нові англійські слова.

Рекомендований курс на тему

IELTS Classic 08.01
online
залишилося  10 
Пн 19:20-20:50 Ср 19:20-20:50
6600 грн за курс

початок

08.01.24

триває

2 міс.
EZ Starter 1
online
залишилося  2 
Акція
Вт 17:40-19:10 Пт 17:40-19:10

1710

2280

грн за 4 тижні

початок

11.12.23

триває

8 міс.