Ваша школа: LSE Online, Україна

8 дієвих способів вивчення англійських слів

16 серпня 2022

823

Юлія Кулина

Викладач LSE

Юлія Кулина

Записуйте нові слова

Нам постійно зустрічаються нові англійські слова. Читаємо ми сайт новин, дивимося відео на You Tube або розглядаємо дитячу книжечку, нам неодмінно трапиться англійське слово, яке ми не зустрічали раніше. І якщо ми навіть перевіримо його значення в словнику, наступного дня навряд чи його згадаємо. Якщо ви хочете запам’ятати нове англійське слово, обов’язково запишіть його. Звертайте увагу не лише на значення, але й форму слова. Асоціації, проведені між формою та значенням, а також той факт, що ви це слово записали, допоможуть запам'ятати його назавжди.

Використайте слово в особистісно-значущому контексті

Ви вже записали англійське слово, але все ж забули його через кілька днів? Слова краще запам’ятовуються в контексті, тож спробуйте утворити та написати речення з новим словом. Пишіть про себе, про своє життя, родину та друзів. Такий контекст важливий для нас, тож ми краще запам’ятаємо слово та його значення.

Заведіть словник

Для того, щоб ваші записи не загубилися і ви могли в будь-який час до них повернутися і повторити корисні англійські слова, заведіть собі словничок. У ньому записуйте всі слова, які хочете запам’ятати, з прикладами їх вживання.

Повторюйте записане

Повторення = запам'ятовування. Отже, щодня, щотижня, щовівторка або щоп’ятниці, в залежності від того, скільки у вас є вільного часу, повторюйте англійські слова, що записані у словнику. Повторюючи слова, намагайтеся утворити нові речення з ними, вигадуйте нові контексти тощо..

Використовуйте навчальні картки зі словами

Щотижня чи щомісяця робіть собі навчальні картки зі словами, які ви записали протягом цього часу. З одного боку картки напишіть слово, а з іншого - його значення та приклад. Можна додати й ілюстрації, уява також покращує запам’ятовування. З такими картками можна перевіряти свою пам'ять самостійно або ж грати з друзями - тестувати один одного.

Слово дня

Щодня обирайте для себе нове слово дня й впродовж усього дня намагайтеся якомога частіше використовувати його. Наприклад, напишіть з ним нове речення, поясніть це слово другу, створіть з ним картку, вигадайте історію чи анекдот. Чим більше разів ви використаєте слово, тим краще його запам’ятаєте.

Наліпки для нотаток

Напишіть слова, які Вам важко запам’ятати, на наліпках для нотаток та наклейте їх в місцях, де ви часто їх бачитиме. Ц може бути дзеркало, дверцята кухонних шафок, холодильник. Щоразу проходячи повз, затримайтеся на кілька секунд та повторіть ці слова.

Використовуйте мобільні додатки

Ми всі проводимо багато часу в громадському транспорті й заторах. Замість того, щоб скролити стрічку соцмереж, використайте цей час з користю. Завантажте собі мобільний додаток та збагачуйте словниковий запас.

Рекомендований курс на тему

IELTS Classic 08.01
online
залишилося  10 
Пн 19:20-20:50 Ср 19:20-20:50
6600 грн за курс

початок

08.01.24

триває

2 міс.
EZ Starter 1
online
залишилося  2 
Акція
Вт 17:40-19:10 Пт 17:40-19:10

1710

2280

грн за 4 тижні

початок

11.12.23

триває

8 міс.