Ваша школа: LSE Online, Україна

Топ-3 причини вчити англійську мову медикам

16 грудня 2022

504

Олена Ланова

Контент-менеджер LSE

Олена Ланова

З перших вуст: бесіда з нашою студенткою-лікарем

Мали чудову нагоду поспілкуватися з нашою клієнткою, лікарем-гінекологом за фахом, Мар'яною Олійник. Вона вчилась у нас, починаючи з 2019 року у львівському відділені школи. Мар’яна поділилась, як високий рівень англійської мови допомагає їй у житті та роботі, а ми в свою чергу, виокремили 3 основних причини навіщо все ж таки медикам англійська.

Причина №1 – Професіоналізм

Англійська мова є міжнародною мовою науки, тому саме англійською публікується інформація про всі нові дослідження і розробки у сфері медицини. Знання англійської надає можливість читати закордонну медичну періодику та наукові видання в оригіналі, слідкувати за оновленнями науково-дослідної бази, бути в курсі інноваційних методів діагностики та лікування і крокувати в ногу з часом! Звичайно, можна підвищувати рівень своєї кваліфікації й обізнаності, читаючи медичну літературу в перекладі. Але, по-перше, інформація ця буде не новою і можливо, вже й не актуальною. По-друге, після перекладу деякі деталі можуть бути втрачені. Щоб уникнути цих труднощів – вчіть англійську і читайте медичні ресурси в оригіналі!

Мар’яна: “Завдяки вільному володінню англійською я маю змогу черпати якісну інформацію з міжнародних джерел, що дозволяє мені лікувати пацієнтів в Україні відповідно до стандартів США, Європи, Британії та надавати медичну допомогу на рівні з закордонними колегами. Це безцінно!”

Причина №2 – Розвиток

Знання англійської надає можливість брати участь у міжнародних з'їздах, конференціях, конгресах, професійних зустрічах. Це неоціненний досвід, який підвищує професійний рівень, розширює горизонти й дозволяє якісно взаємодіяти з лікарями з інших країн у спільній професійній та науковій діяльності. Окрім того, можна не лише споживати контент, але й самостійно публікувати статті англійською та надавати свої дослідження на огляд міжнародному медичному товариству.

Мар’яна: “Оскільки я розумію 99% будь-якого англійського аудіо/ тексту без українського перекладу, це дозволяє мені брати участь у міжнародних конгресах, спілкуватись з іноземними колегами та гідно представляти Україну в світі. Відкриваються безмежні простори нової корисної інформації.”

Причина №3 – Кар'єра

Медичні співробітники, які розуміють важливість англійської в медицині, швидко підіймаються кар'єрними сходами. Крім того, у них з’являється можливість стажуватися в престижних міжнародних організаціях, проходити інтернатуру за кордоном, брати участь у міжнародних клінічних дослідженнях тощо. Лікарі зі знанням англійської можуть впевнено працювати зі складною технікою і приймати іноземних пацієнтів, що безперечно є обов’язковою умовою для сучасного, прогресивного лікаря.

Мар’яна: “Англійська дозволяє крокувати нога в ногу зі світом — це дуже важливо, коли на кону здоров‘я людини!” Отже, англійська мова відкриває медикам двері до співпраці на міжнаціональному рівні, окреслює кар’єрні перспективи, розширює сферу діяльності та надає доступ до якісних, актуальних, важливих професійних знань.

Рекомендований курс на тему

IELTS Classic
online
залишилося  0 
Пн 19:20-20:50 Ср 19:20-20:50
6600 грн за курс

початок

09.10.23

триває

2 міс.
HMT+ЕВІ High 2
online
залишилося  10 
Пн 17:40-19:10 Чт 17:40-19:10
2520 грн за 4 тижні

початок

05.10.23

триває

9 міс.